1. 1.
    ilk seviştiğim gün. Ben çok büyük ümitler hayaller ve beklentilerle yapmıştım ama o kadar da şey değilmiş.
    1 -1 ... zallin kuzeni
  2. 2.
    Eski eşimin ablası, biz evlendikten kısa bir süre sonra vefat etti.
    Öldüğü gün; gömmeden önce, Son kez ailesi görsün diye çağırdılar. Kefene sarılmış Cansız bedenini gördüm. sadece yüzü açıktı. Bebek gibiydi, daha çok gençti...
    Issız bir mezarlıkta gömdüler ve herkes evine çekildi. Çektiği çileler, ev geçindirmek için, üç kuruş arttırmak için yaptığı tasarruf ve dahası, hepsi onunla birlikte o gün gömüldü. O gece milyon tane düşünce geçti kafamdan. Hâlâ ailesi bir şeylerin kavgasının derdindeydi.
    Öyle ki; " öküz öldü ortaklık bitti." Durumu bile oldu daha sonra. Sanırım En çok üzülen evladıyla, Eski eşimdi. Onlar hariç, Hepsinden iğrendim.
    Bir zaman sonra ailesi de dahil herkes keyfine bakmaya başladı. Hayat devam ediyor haliyle, arada hatırlayıp üzülüyorlardır elbet.

işte o zaman anladım ki; Kimse için kendini yıpratmaya, çok fazla üzülmeye değmez.
    21 -3 ... zeki muren baligi
  3. 3.
    pek de yoktur. bu dar kalıplar içinde en büyük değişim nasıl yaşanabilir ki ... olsa olsa baktığım pencere değişmiştir hayatım değişmemiştir.
    2 ... loveneverdies
  4. 4.
    Bir çok insan için ilk çocuğunun olduğu an olsa gerek. O andan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
    2 ... kanksavar