1. ?.
  bir buçuk iskender yiyen kişinin cümlesi.
  3 ... creepy doll
 2. ?.
  mor ve ötesi dinlemiş birinin aklına arada sırada gelebilecek cümle.
  (bkz: daha mutlu olamam)
  1 ... an apple
 3. ?.
  aşk bitti aşk aptallikti ile devam eden cümle.
  2 -1 ... kararverenekadarvazgeciyorum
 4. 1.
  hayatımdan hiçte memnun değilim demektir.
  ... blackrosecameldoes
 5. 2.
  hep söylediğim cümle. farkındayım çünkü. memnun olmasam değişmeyecek hayatım. sadece mutsuz yaşayacağım.

  memnun olmak için birçok sebebim var. iyi bir bölümde okuyorum, birçok arkadaşım bir iki dostum var, ailem var ne yaparsam yapayım arkamda duracak olan, bir sevgilim var ki düşman başına, durumum iyi. iyiyim işte ne bileyim.

  problemlerim de var elbet. hastalıklar var ailemin -özellikle de babamın- peşini hiç bırakmayan, hepimizi yıpratan, kardeşlerim var ben yanlarında olmadım mı zıvanadan çıkan, canıma okuyan hocalarım var, hiç sevmediğim nefes bile alamadığım bir şehirde yaşamak zorundayım okul için, oda arkadaşımla da problemlerim var.

  ama yine de memnunum işte hayatımdan. belki daha iyisi olabilirdi ama şimdi yaşayabildiğim bu ve birçok insanınkinden güzel. derdiyle, tasasıyla ve mutluluklarıyla sadece benim hayatım.
  ... olsunolmaz
 6. 3.
  an itibariyle hissettiğim durumdur. çünkü yepisyeni taytımlan mutluluğun doruklarına tırmanırken iş çıkışı kendimi şımartmak adına elimde kahve bir süre çarşı dolanıcam hissi genç yaşımda kendimi yıldız tilbe gibi hissetmekten kilometrelerce uzağa fırlatıyor. sonra sabredersem 2 yıl sonra gayet taptatlı düzenli bir hayatım olacağından da eminim. ula güzelım de daha ne olsundur.
  1 ... the do
 7. 4.
  ne siyaset ne ırkçılık ne de yandaş medyadan uzakta yatakda yatıyorum, o buna ana bacı gidiyor bunun yandaşları onların ana bacılarına ana avrat gidiyor, canı sıkılan yazarlara tavsiyemde olmadı bir molotof atar mutluluklar dilerizdemelerini ve eşeklerine binip uzaklaşmalarını önemle rica ediyorum.
  ... muyr