1. 1.
  hayatın her kademesine sınavla geçilen bir ülkede olmamız hasebiyle vatandaşların söylemesi doğal ifade. ayrıca tv8 de * yayınlanan oss hazırlık programı.
  ... peyderpey
 2. 2.
  genelde trt 2 de ancak sınav sonrası tercih dönemde trt 1 de yayın yapan program.
  2 ... rommel
 3. 3.
  sınava 2 ay kalmasına ragmen, e hocam ben ea 2 ogrencısıyım acaba hangı test türlerini yapacagım diyen moronların aradığı program.
  3 -1 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 4. 4.
  gevşek gevşek herşeyi bilen havalarda şişmanca bir amcanın sunduğu gayet gereksiz programdır.
  2 -1 ... eurasia
 5. 5.
  daha doğmadan yaklaşık 400 milyon rakibe karşı sınava giriyoruz. sonra oks oss oys les tus hele bir de üniversitede iki vize bir final varsa her hafta bir sınav olması ve en sonunda hayata lanet etmek.
  ... t square
 6. 6.
  (#1011065)
  ... homer simpson
 7. 7.
  geniş açıdan bakılırsa; doğumdan ölüme kadar yaşadığımız büyük bir sınav var tabiki de... bir de bu yeterince büyük olan sınavın içine yerleştirilmiş irili ufaklı yüzlerce sınav var yetmiyormuş gibi. sınav içinde sınav olmak, rüya içinde rüya görmek gibidir. bir de işin içine dünya uykudaki kişinin gördüğü rüyadır ı eklersek sanırım rüya içinde sınav olmak gibi bir şey de çıkıyor ortaya*.

  yaşadığımız sınavlar hayatımızı yediğinden, çoğumuz unutuyoruz asıl sınavı ki kaç yanlış kaç doğruyu götürüyor bunu hiçbirimiz hesaplayamıyoruz. bir de joker haklarımızın hepsini kullandığımızı; yaz okulu/bütünleme gibi kavramların olmadığını düşününce, merak ediyorum hayat sınavını kaçımız aa ile verebileceğiz...

  (bkz: sınavdan dd ile geçince sevinmek)
  ... cococabana
 8. 8.
  - hocam ben ea öğrencisiyim acaba tıp okuyabilir miyim?
  + sen çalış oda olur tabi

  - hocam benim arkadaşım günde 5000 soru çözüyor bense taş çatlasa 10-15 soru
  + senin kafanı;arkadaşınında yalanını skim

  şeklinde diyaloglarla süslenmiş tonton ve aynı zamanda ukala bir amcanın omuzuna yaslanıp teselli bulmakla ya da ağzının ortasına vurmak arasında gidip gelinen program.
  3 ... tttddd
 9. 9.
  (bkz: tayfalarım)
  ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 10. 10.
  sevgi kelebegim, tatlı yavrum edalarında bir amcanın sundugu programın adı. ayrıca amca hayatımız sınav dedikten sonra, ama hayatımız sınav degil özlü sözünü söylemektende geri kalmamaktadır.
  ... pocohontas