1. 1.
    15 yaş üstü kezolarla, erkekten bozma oğlan çocuklarının içinde bulunduğu fecaat. tüm hayatı millet görsün diye yaşayan bu y*ni n*sil sağda solda gerzek gibi hareketler yaparak poz veren birer organizmadır. bi' insan yemeğini, okuduğu kitabı niye s*syal m*dyaya atar biri mantıklı bi' izah getirsin şuna amk. bu geri zekalı neslin hayattan tek beklediği başkaları tarafından onaylanmak, beğenilmektedir. en güncel örneği de sözlükte görebilirsiniz. s*zlük k*zolarına olumsuz bi' eleştiri getirince kulaklarından ateş çıkararak oldukları yerde tepiniyorlar sinirden. çünkü hayat gayesi beğenilmek. geri zekalılar ya ahahaha. hadi eyv.
    5 -5 ... aklakara
  2. 2.
    Çok büyük çoğunluğun yaptığı şeydir. Sevilme beğenilme duygusunu doyurmak için yapıldığını düşünüyorum.
    1 ... icini oldugu gibi doken adam
  3. 3.
    Hadi eyv deyip duruyor ua sirf ondan eksi veriyorum ha. Bi de patates suratli seviyorsa demek.
    2 -2 ... ruut altmis alti
  4. 4.
    Hep beğenilme arzusu yüzünden.
    -1 ... selia
  5. 5.
    Bunların bir de swarm bağımlıları var. Her gittikleri yeri check-in yaparlar. Amaçları nedir bilmem. Milletin böyle görüp de 'offf adama/kıza bak demek oraya gitmiş, vaaay nerelerde takılıyor filan demelerini mi istiyorlar artık, hava atmak mı... Gittikleri yerleri check in yapan insanın beyni tam gelişmemiştir bana göre. Daha çocuktur. Bu like bağımlılarının, check in orospularının gözümde '0' değeri var.
    1 ... calcio