1. 1.
    ailemi seviyorum, benim için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. allahı, peygamberimi ve dinimi seviyorum ve allah rızası için yaşıyorum.
    1 ... malice
  2. 2.
    Tam olarak yüzde 50. Bunu belki defalarca yazdım ama dünya hayatı sürgün hayatıdır. Hayır çok dindar biri değilim aslında. Ama düşünün bakalım mutlu olduğunuz anları. Zaten bir elin parmağını geçmez de ne kadar sürmüştü? Kısacık dimi? Ama o mutluluğu elde etmek için çok uğraştın. Hayat tam olarak bu işte. Ebediyete inanan bir insansan, bu dünyayı her şeyinle sevmezsin ama nefret de etmezsin. Bu sadece ebediyete giden bir yol işte. Bu yani.
    1 ... vasilissa
  3. 3.
    Yaptığımıza emin olduğumuz tek şey. Duygu besleyeceğine direk hissetmeye bak.
    ... konusalimbakariz
  4. 4.
    Nötr derecede.

Ne seviyorum ne sevmiyorum ama yaratıcının sevgisini hissediyorum.

Neyse.
    -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Nefes alıp vermeyi bir refleks haline getirecek kadar.
    ... children of the grave
  6. 6.
    adem aleyhisselam cennetten kovulup dünyaya gönderildi. dünya rahat yeri değildir.

ama diğer yandan ahiret'in de tarlasıdır. burada iyi ameller yapanlar karşılığını elbette görecektir.
    1 ... sevgikelebegi
  7. 7.
    Hayat güzel de şu insanlar olmasa...

işte böyle.
    5 ... bellamoon
  8. 8.
    Hayatı olmasada yaratıcının her an benimle oldugunu hissetmeyi ve beni sevdigini dusunmeyi seviyorum. Hayatı yasamaya deger kılıyor.
    Bunun dışında ne bir nesne ne de bir insani durum beni etkilemiyor.
    6 ... toskaa
  9. 9.
    Aşırı seviyorum. Bakıyorum niye bu kadar seviyorum sebebini bilmiyorum ama deseler ki 90a kadar yaşıcan isterdim valla. Genç ölmekten çok korkuyorum.
    2 ... turuncuuu
  10. 10.
    Tırnağımın birine ojeyle papatya yaptım. Baktıkça mutlu oluyorum.
    6 -1 ... mrltln