1. 1.
    Yapılması gerekenin ne olduğunu henüz anlaya bilmiş değilim, hayat sürekli olarak gözümde karmaşıklığını koruyor.
    insanlar arası ilişkiler ruhumu paramparça ederken, ulaşamadığım hayallerim ve isteklerim beni dibe doğru çekiyor.

Hatalar ve yanlışlıklardan ders alamama en büyük eksikliğim bütün herşey karmaşık ve sadelikten yoksun bu da kafamı bulandırıyor bir yerlerde eksiklik var farkındayım.

Dirayet gösterememe ve korku öne çıkan eksilerimin başında geliyor. Hatalar benim için bir ders değil yeni bir duvar oluveriyor
    Düşünüyorum kibir mi beni bu hale getiriyor yoksa ilgi eksiliği mı? Acaba içimde ki ilkellikle yaşasam dayanma gücüm artarmı diye düşünüyorum gelişmek istiyorum kendimi güncellemek öğrenmek istiyorum gelin görün ki bu çabalar sonuçtan uzak başlarız atılımdan ibaret oluyor. Biliyorum aynı dert başka insanlarda da var ama ben bundan kurtulmak benliğimi bulmak maddesel olarak var olduğumu duyurmak istiyorum ne yazık ki bütün yollarım çıkmaz sokağa gider gibi beni korkutan başarısızlık mı yoksa ölüm korkusu mu ?
    1 -1 ... kim bu adam