1. 1.
    bir soru cümlesi.

sahi nedir ?
    2 ... mehr drip geht nicht
  2. 2.
    umuttur.
    15 -1 ... lavandula
  3. 3.
    Sevdiklerimdir.
    8 -2 ... sezenist a feminist
  4. 4.
    Sonrasında yani öldükten sonra ne olacağını bilmememiz. Tamamen belirsizlikten ve bilgisizlikten dolayı.
    2 ... neler de bilirmis bu
  5. 5.
    Hiçbir şey. Sonunu da merak etmiyorum, geleceği de merak etmiyorum. Öyle istiyorlar diye yaşıyorum. Vazgeçilmez falan değil yani hayat.
    4 -1 ... satanist keci
  6. 6.
    Sevmek, sevilmektir. insanın içindeki sevgiyi bitirdiklerinde sevilecek bir tarafı da kalmıyor malesef.
    ... b e n d e n a d a m o l m a z
  7. 7.
    Iç güdü ve duygusal bağlılık.
    mantık ve matematik olarak hayatı ele alacak olursan, orta doğu gibi bir yerde doğmuş, temel ihtiyaçlarını dahi karşılamak için hayvan gibi çalışmak zorunda olan, çalışmak ve toplumsal saçmalıklar dışında kendine ait bir alanı ve zamanı olmayan birinin bu saçmalığı devam ettirmesinin bir nedeni yok..
    2 ... wun tu
  8. 8.
    Yaşama isteği insanı hayata bağlar. insan nefes aldıkça hayattan beklentileri olur. Büyür, gelişir. Her dönem ihtiyaçları değişir ve artar. Doğduğu andan itibaren yaşamı mecburen ister insan. Çünkü seçeneği yoktur.

Yaşamı isteme, isteklerde bulunma, insanlarla iyi ilişkiler kurma, kendine bakma, bir grup içine girme ve hayat içinde bir statü elde etme. Bütün bunlar her insanın yapmak veya yapmak zorunda kaldığı şeylerdir.

Her insanın hayat tecrübesi farklı olduğundan kimi hayatı zorunluluk olarak kimi de yaşadığı her şeyi bir tecrübe olarak algılar. Hayata bakışımızı aslında düşünce biçimimiz belirler.
    6 ... koala sever
  9. 8.
    çok da kolay vazgeçilebilmesidir.
    dayanamaz gibi olduğunda her zaman erkenden inebilirsiniz.
    yani hızlıca giden bir arabadan demek istedim, erkenden inebilir ve hayatınızdan kurtulabilirsiniz.
    ... cesikalarguzeldir
  10. 9.
    herkes icin vazgecilmez degildir. vazgecemeyenlerin gerceklestirmek istedigi hayelleri olabilir. sirf aklindaki sahneleri cekmek icin yasayan bi insan taniyorum.
    hayatı bu kadar vazgeçilmez kılan nedir
    1 ... hoc signo vinces