bugün

gerçek manada hayatı olmamış insandır.
Temiz insandır. Özenirim, ilgi duyarım.
bir yeri eksilmemiş insandır. aha da sapa sağlam duruyoruz.
daha anasından doğmamıştır.
Samimi ve dürüst insandır. Zira Sevgili olmak için sevgi gerekmiyor bazıları için.
Yaş ilerledikçe garipsenmesi muhtemel olan insan.
hayatı yaşamak için kaç sevgilinin elinden geçmek gerekiyor diye düşündüren başlık. 25 yılda 15 sevgilin olsa her birini öpüp koklasan karın ile ne bok yiyeceksin? daha doğrusu yüzüne nasıl bakacaksın? ille resmiyet mi gerekiyor?
sevince tam sevecektir öyle gönül eğlendirmez.
herkesin fikrine saygı duymak gerekir.
daha ciddi şeylerle uğraşan insandır.
sağ eline olan sadakati takdire şayandır.
çok sevgilisi olmuştan daha temizdir ve kandırılmaya meyillidir.
hayatında kim olursa olsun bu duyguya sahip insandır, kollarımda bu guzellik varken de yalnız hissediyorum azizim.
eğer yaşı ilerlemişse ve yuva kurmayı da düşünüyorsa çok hata yapacak ve o hataların bedeli büyük olacaktır. çünkü yaş büyüdükçe kaybedecek şeyler daha çok olacak.
Sevdiği kişiyi bulamamış insandır.
en asil duyguların insahölöö şaka şaka o ne lan nasıl bi insansın sen araform denilesidir.
hiçbir şey kaybetmemiş insandır. 21 yıl bu türün örneği olarak mutlu,mesut her istediğini yapan biri olarak yaşadım ta ki 'dur bi deneyim lan' deyip 7ayımı ama bakacak olursak önümüzde 12ayı da kapsayan bi göte giren şemsiye durumu var.
Hayatını yalnızca bir kişiyle yaşamayı "tercih" etmiş kişidir. Şöyle ki, şimdiye kadar o değerlisini bulamamıştır sadece.
endüstri meslek lisesinde okuyan insandir.
Sevgilisi olana madalya mı takıyorlar.
Aşıktır.

Edit:nokta.
ben .
hayatımdan onlarca kadın geçti evet ama sevgi değildi o sanki. hoşlantıydı , bazen aşktı ne bileyim bazen sırf uçkur içindi. ama sevgili olmak için sevmek gerek sevilmek gerek. sırf vakit geçsin diye takıldığın hatun sevgilimidir. keşke elime hiç kız eli değmeseydi ve birgün sevdiğim ilk kadınla evlenseydim, ne kadar pak.
Bazen öyle biri çıkar karşınıza tamam bu dersiniz. Tüm olmazlara ragmen kahvenin yanindaki müziktir,kitaptir. Soguk gunlerde montundur. Hayalindir,hayatindir. O yuzden..
şaka lan şaka sevgilisi olmamis insan beceriksizdir.
içine kapanık insan, net.
mutlaka bir seveni olacaktır.

dilerim ilk sevgilisiyle mutlu olur, onunla bir ömür geçirir. işler çok sarpa sarıyor sonra vallahi bak. ayrıldım, barıştım, terk edildim, derken dengesi şaşıyor insanın. anılar birbirine karışıyor, kayboluyor kimisi. kendine yabancılaşıyor insan inancını kaybediyor. her ayrılıkta yaşlanıyorsun.
güncel Önemli Başlıklar