bugün

memnunum ama bir kaç eksik var.
Bu ne kadar açık ve güzel bir soru Cevabım

tabi ki hayır.
Niye ki? Memnun olmayanlara idea firsati mi var?
evet ancak bir kaç şeyi değiştirmem lazım.
vizelerim yeni bitti üç tane proje tasarımı ve yapımı yapacağım sonra da finaller geliyor. finallere çalışamadan gireceğim. hayat mı bu. nesine mutlu olalım.
Bu şey gibi oldu ölüme hazırsanız sizi önden alalım.
Asla değilim
Değiştirmek için elimden geleni yapıyorum ama olmuyo ben yaşayamıyorum.
ne ben hayatımdan ne hayat benden memnun, nasıl uzlaşacağız valla bilmiyorum. * *
hakkaten ne ara 33 oldum ben, ne ara perşembe oldu bugün.
Hayır değilim. işler istediğim gibi giderse muhtemelen 7-10 yıl içinde memnun olacağım.
fena değil lan.
memleket için iyi sayılacak bir maaşa, bilgisayar başında, yüzlerce mini etekli ofis kızına baka baka çalışıyorum. daha ne olsun amk.
e yani.
görsel
yeterince memnunum. hayata iyi yönlerinden bakmaya çalışın, siz de olursunuz.
Ne memnunu yaşamıyoruz bildiğin sürünüyoruz, ayakkabımda çalındı zaten, hayattan tamamen soğudum.
Aslında memnun olmam lazım ama benle ilgili sıkıntım var. Kendimi çok darlıyorum. Şükredecek o kadar şeyim varken kendimi sıkıntıya sokuyorum.
çok şükür. muhanete muhtaç değilim. ayaklarımın üzerinde duruyorum ve hala nefes alabiliyorum bu da memnun olmam için yeterli bir sebep.
"Tanrımıza hamdolsun"
değilim...
ben memnunum da, hayat benden değil galiba.
Evin dışına çıkana kadar memnunum. Evin dışına çıkıp dünyayla temas ettiğimde maruz kaldığım arsızlıklar, öküzlükler, haksızlıklar, kendimi korumak ve hakkımı aramak için yapmak zorunda kaldığım çirkeflikler insanlığımdan soğutuyor. Böyle olduğunda açıkçası hayattan memnun olmuyorum. Sonra eve dönüyorum ve yine hayatımdan memnun oluyorum. Oyun gibi. Yuvarlanıp gidiyoruz işte.
Yolda, sokakta, sinemada, okulda birtakım insanların "yiaaaaa çok tatlılar" diye bahsettikleri sevgilileri gördüğüm sürece olmicamm, hayır olamam, olamaz, imkansız...
Hayapımıstan nemnumsumunuz?

Bir tür soru.
Evet hayatimin mutsuzlugunu cok geride biraktim cocuklarimla hayatim huzurlu mutlu geciyor.
izmir yolunda saatte 190 km hızla giden leondayken arkadaşımın bana sorduğu soruydu.

sol frame de görünce akşam vakti hatırlatıp güldürmüş sorudur.
şükürler olsun. evet !
güncel Önemli Başlıklar