bugün

geçen gün sordu bana hayat, beni neden yoruyosun diye? yorarım ben adamı öyle. sen de beni yoruyosun, ben ağlıyom mu lan diye bir de azarı kaydım mı buna, ohh... sonra dedi ki, süper bir fikrim var. söyle baba dedim: hiç yaşama beni dedi, next next next yap finishe bas vedalaşalım.

neyse, güzel gırgırlı bir giriş oldu. yaşıyoruz hayatı çat pat, yaşarken başkalarının hayatlarını da görüyoruz göz ucuyla. hadi göz ucuyla olmasın, öküz gibi bakıyoruz tamam. abicim bakıyorum, bakıyorum herkes mutsuz lan. yani bir babayiğit de kendisini ortaya atıp, hiçbir problemim yok ulan benim, hayat mükemmel, mutluluktan götümde tüy çıkmaya başladı diyemez ahanda nah buraya yazıyorum.

hayatın herbir köşesinde birileri, hep bir problemlerini düşünmekte, neydeceğiz bunu diye. sevgilisinden boynuz yiyenler mi dersin, terkedilenler mi dersin, gırtlağa kadar borç batağında yüzenler mi dersin, ailesiyle papaz olanlar mı dersin, dersleri bok gibi gidip detoparlamaktan umutsuz olanlar mı dersin say say bitmez amına koyim. kendimden de biliyorum tabi.

çocukluğun gamsızlığından ayrıldığımızdan beri üzerimize etiket gibi yapışan sorumluluk yükleri mahvediyor zaten boktan olan hayatlarımızı. çok zaman bu yükler o kadar ağırlaşıyor ki böyle hayatın ta amına koyim diyoruz; ben diyorum mesela.

işte böyle durumlarda bazen bitse de gitsek moduna giriyor insan. next next next yapıp finish demek. ama onu da beceremiyoruz, yine nefes alıp acı çekmeye eyvallah diyoruz orası ayrı. selametle...
hemen ardından "finish" yazısını görmeye delalet eder. o kadar fazla next yapmaya gerek yoktur.
hayatı ignore etmek kadar asildir.
bu kadar kolay olsaydı bizler de herhangi bir anda uninstall edilebilen modüller olurduk.

hassiktir, zaten öyle değil miyiz!!!

- yazar burada döngüsel tutarsızlık yaşıyor. Lütfen alt+f4 yapınız.
dondurma yiyip ağzını yüzünü çikolataya buladığın andan origamiden ku$ yaptığın ana, kravat takıp topltantılara katıldığın andan vasiyetini yazmak için çekmeceyi dağıtıp 'nerdebumınagoduğmkağıdı' dediğin ana kadar uzanan geni$ bir skaladadır.

sktiret. save'lediğin yerden kopsun.
yaşlılıktan dolayı doktorların; sistemi ciddi bir hatadan kurtarılması an meselesidir.
kahin olma hayalide denilebilir. şöyleki finish* görünene kadar gelirsiniz ardında back back back yapıp başladığınız yere geri dönersiniz.

hızlı yaşa , hızlı öl . detaylara takılma salla gitsin . anlamıda çıkarılabilir.
exesinde sorun olan uygulamarın bütünü.
bu oyun niye çalışmıyo lan.
(bkz: skip)
[X] tabut üstüne kısayol fotoğrafı yerleştir

[X] yükleme bittikten sonra amel defteri.txt dosyasını aç
bir dönem next & next star'ın sunduğu kurtlar vadisi gibi olmaktır.
hayatı setup uzantılı dosyaya benzetmek.*
görsel
güncel Önemli Başlıklar