1. 1.
    On birinci nesil nick değişmiş yazar. ilk hayırlı olsunu ben diyeyim istedim. Yazsın dursun efendim.
    10 -2 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  2. 2.
    Sevdiğim bir yazar. Nick değiştirmiş. Önceki nickini de seviyordum ama bu da güzel.

Hayırlı olsun efendim.
    13 -1 ... mrs shakespeare
  3. 3.
    Sözlükteki en efendi ve en yakışıklı kardeşlerimizden biridir. Bunu dürüstlükle söyleyebilirim, ağırbaşlı duruşuyla herkes o'nu çok sever. Üstelik benim bu sözlükteki ilk arkadaşım, kardeşim.

iyi ki var.
    11 -2 ... yagmurla gelen
  4. 4.
    Çaylak olması üzmüş olan yazar umarım kısa zamanda geri döner.
    9 -2 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  5. 5.
    Oldukça efendi(!)dir.
    2 -8 ... b e a t r i x
  6. 6.
    yeni nickin için bir şey demek istemiyorum. zaten eskimiş bir yeni nick olmuş. evet, eskimiş bir yeni nick.

sözlük standartlarının üzerinde olan kalitesiyle tam gaz devam eden yazar. çaylak yemeni anlayamadım ama olsundu.

yazar olma hayalimi tekrar gözden geçireceğim. entrylerini okurken içime bir ümit doğdu. gece gece ümit verdin, iyi mi?

iyi yazmalar dilerim efendim *
    14 -4 ... ruyanin huzuru hazretleri
  7. 7.
    https://m.uludagsozluk.com/e/37393387/
    Yarmıştır. *
    4 ... ataturkcu 20
  8. 8.
    Yeni nicki ile de nick6 girelim bakalım.

Kendisi şu sözlükte en sevdiğim ilk 5 yazar arasına girebilir. Kendisi gibi şiirleri de bir o kadar güzeldir. Ayrıca muhabbeti de bir o kadar güzel olan çok değerli biridir.

Sözlükte seni tanıdığım için şanslıyım değerli arkadaşım. Her zaman bana yollayacağın (hayır kesinlikle kargo ile değil) nice nice şiirlerin olsun. iyi yazmlar sevgili yazar. Ben hep burada seni okumak ve dinlemek için olacağım.
    4 -3 ... elpis in smyrna
  9. 9.
    Servet-i fünun edebiyatının günümüzdeki temsilcilerinden olan yazar.
    7 -3 ... petit beurre
  10. 10.
    samimiyet hayallerden sorulur tüm entrylerini beğenerek okuyorum.
    19 -3 ... anlatamasam da anla beni