bugün

Hayaller 》 Gazetecilik. Senaristlik.

Hayatlar 》 ögretmenlik okuyup, asgari ücretli bir iş te work work.
hayal: yazılımcı

hayat: tırnak pide ustası
Hayalimdeki meslek pazarda patates satmak

Yaptigim meslegi söylemeyeyim.
Çocukluk hayalim hep asker olmaktı anadolu teknik lisesi web programlamaciligi mezunu oldum. savcı olmak istedim aklı başında olduğum dönemlerde ama hayat beni savurdu atti. Jeoloji mühendisliği bölümünü bitirdim son 3 yıldır da iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum.
aynı be yaaa !
Ezelden beri çok şekilciyimdir. Hayalim hep gazeteci olmaktı. Ama haberi yapan değil haberi araştırıp bulan türlerinden. Bol kazaklar, bol gömlekler, kırk yerinde kırk cebi olan yelekler filan. çok özgürüm. Kimseye hesap vermiyorum. Ama Yaptığım iş muhasebecilik. iş verene de hesap verirsin, maliyeye de SGKya da. Hesap vermediğin bi Allah'ın kulu yok.
Doktorluk hayalimdi sayisalim berbattı mecburen dile yöneldim .
Hayaller emekli olmak.
Gerçekte olan, zengin emekli aahahahahaa..
Hayaller yazılımcı. Hayat ise webmaster. Neyse az kaldı çözüyorum php' yi..
Hayalim özel kuvvetlerde subay olmaktı. Gözler gidince yıkıldı.
Null//Not Null.
veteriner/at hırsızından hallice kafe sahibi.
müzikle yada yazmakla bağlantılı birşeyler hayalim. mesleği ne siz sorun ne ben söyleyeyim.
Hayakimdeki meslek Polat Alemdar olmaktı nasıl meslekse işte çocukluk. Şuanki avukatlık.
Hayalimdeki meslek kira gelirleriyle evde yatıp müzik yapmak, yaptığım meslek kimyager.
Sosyolog olup bu konuda ciddi bir şekilde yürümek istiyorum. Şu an "yaptığın meslek" kısmını es geçmek durumundayım.
hayalimdeki meslek jigololuk.

hayatlar düz işçi.
Futbolcu 》 cumhurbaşkanı
Hayalimi yaşıyorum diyebilirim
Ziraat mühendisi.
Tiyatrocu veya reklamcı olmak isterdim ,yaratıcılığımı kullanabileceğim bir meslek olsundu
ama ben muhasebeci oldum...