bugün

fiziği güzel. mükemmel dişi.
eşim olur kendisi.
Rose Leslie estetik anlayışımı.

helena bonham carter ise aradığım ruhu yansıtıyor.
hayalden öteye geçmeyecek kadındır. zira gerçek hayat şartlarına geri döndüğümüzde, ergenliğini üstünden atamayan toy kezolara tosluyoruz.
Kıvırcık saç fiziki olarak tek isteğim bu ,anlayış ve konuşabilite.
ikizler burcu olanıdır.
pek bir şey aramıyorum aslında ona baktığımda huzur bulayım yeter.
Tripsiz olsun.
görsel
görsel
Bi kavuşamadık..
En güzeli hali hayalimdeki hali olan kadın.
Sözlük yazarlarından @lilith hanım.

Kendisi ile paylaşılacak zamanın her dakikası keyifli ve dolu dolu geçer.
Bilimle,sanatla ilgilenen. Saygılı,dürüst ve güvenilir bir hanımefendi. Sonra Eminem dinleyecek, beraber londra'da fish and cheeps yiyecek, arabada birlikte otururken boş yolda hızlı gitmek ve eminem in your head şarkısını son sese kadar açacak. Sonra birlikte gece yatağımızda kahvemizi içerken kitap okuyacak bir hanımefendi istiyorum ! Hayalimdeki kadın tam olarak böyle.
(bkz: iyinin ve kötünün ötesinde olan şeyler)
kendisiyle dört buçuk yıldır evliyim.

sayesinde dünyadaki en mutlu ve en şanslı adamım.
Ruh gibi, vampir gibi, ceset gibi soğuk ve beyaz olmalı. Elmacık kemiğine öpücük attığın an kızarmali. Sah damarı, nabzı yeşil yeşil trafik lambası gibi belli olmalı. Ben burdayım demeli.
Elbette hepimizin hayalinde belirli fiziksel, kişilik özellikleri filan var. iyi hoş ama gel gör ki işler pratikte hiç öyle değil. Ben bunu sevmem dediğiniz şeyler hoşunuza gidebilir ya da önemsem dediğiniz şeyler ise dünyanızı karartabilir. Aşk garip şey azizim.

Günün sözü olarak ise şunu bırakayım;

"Erkeklerin kadınlara verebileceği geleceğidir, kadınların erkeklere ise geçmişi."

Ayık olun kızlar seviyorum, gençlik hatası, gelecekten beklentim yok gibi saçma sapan şeylere sığınıp amsalak tiplerin kevaşesi olmayın.size bir gelecek vaadeden doğru kişiyi bekleyin. Sonra ortamlara meze olursunuz.
1.59 dan kısa, 49 kilodan az. Oyuncak bebek gibi. ne biliyim pin pon topu gibi.

Neşeli, araştıran, sorgulayan, kendini geliştirmeyi seven, halden anlayan, dinlemeyi seven ve hoş sohbet biri. Merhametli ve insancıl, sadakatli.

Çok iyi yemek yapmasına da gerek yok ruhumuzu doyursun. Öyle Çok titiz de olmasına gerek yok. Dağınık adamız zaten.

Varsa böyle biri paket yapalım Türkiye'nin neresinde olursa olsun aynı gün içinde gelip alayım.
Alçakgönüllü
Aza kanaat eden
Gerekirse sorumluluk abidesi
Çocuklarımın anası

Yarısı olsa bile razıyım. Başka ne olsun.
nazik
anlayışlı
paraya çok fazla tamah etmeyen
sözümü dinleyen
tesettüre uygun
anne olma potansiyeline sahip kadın.
Hayalimdeki adsız kadın, sanki ağzımda tadın.
Eminim ki sende, hep kendini aradın.
Muhtemelen bulamayacağın. Arama sürecinde bambaşka birini bulursun ya da hiç bulamazsın. Buna da hayat deniyor bu noktada.
hayalimde hayal ettiğim bir karı yoktur.
ve de hiç hayalde kuran olmamışımdır.
görsel
Seneler evvel bu şekil başlıklara girer yazardım şöyle böyle diye. Kriterlerim vardı maddeler halinde. En üstte salak olmamalı yazıyordu. Sonra kızın birine vuruldum. Bir süre sonra maytabı üfleyerek söndürmeye çalışmasına tanık oldum. Evet. Teşekkürler.
görsel

Tam olarak şudur.

Birlikte dünyaları yakıp yıkabileceğim, sabahtan akşama kadar itlik puştluk yapıp ortalıktan sıvışabileceğim, anı yaşayacağım bir hatun arıyorum.

Romantik ilişki değil. Gerçek arkadaş olsa kurban olurum yeter.

Ben sadece suç ortağı arıyorum.

Sadece bir şeylere merakı ve cesareti olan biri...