bugün

o kendini biliyor.
173-176 arasi, beyaz tenli, zayıf, kıskanç olmayan, kolay gerilmeyen germeyen, en az benim kadar umursamaz. Yeme de yanında yat yani.
görsel
(bkz: japon)
güzel sohbet etsin, benden kısa olsun, siyah dalgalı saçları olsun.
ben okey oynarken yancım olacak kişi hayalimdeki eştir. okey takımlarını çam ağacından yaptıracağım.
allahım, sen konuyu biliyosun amin.
Daha henüz hayalini kurmadım. Ona beni sorun.
o kendini biliyor allahım sende konuyu biliyosun.
herkesin kendine göre hayalindeki eşi'dir. aslında bu hayali fazla söylememek lazım ki, hayal bile edemeyeceğim güzellikte, iyilikte eş çıksa karşımıza diye söylüyorum. çünkü genelde hayalde kalabiliyor. ama yine de kendi açımdan söylemem gerekir ise; güler yüzlü, hanım hanımcık, hayatın çoğu alanında anlaşabileceğimiz ortak noktamız çok olan, aile ortamını seven bir eş'tir hayalimdeki. inşallah böyle bir eşi hak eden kulları arasında beni de gösterir allah'ım. swf.
insan hayaller kurar.
eşi olacak kisiyi de hayal eder bazen.
kriterlerine göre arzularina göre bir es yaratir zihninde.
bir beden hayaller, sonra bir yuz, sonra ona karakter, huy suy, soy sop belirler. hoşlandığı ozellikleri ekleyip hoşlanmadıklarindan uzaklaştırır.

sonra karşısına biri çıkar.
onu eş olarak hayallemekten alamaz kendini,
onunla sevgi cumleleri fisildasmanin, ask yasamanin sonra evlenmenin, sonra birlikte olmanin, sonra çocuklar yapmanin * evet çocuklar. bu aksam istanbullu gelin izledim, amk herkesin çocuğu oldu cok pis canim cekti ya :d
neyse.çocuklar yapmanin hayalini kurar. cunku kendini o es olarak hayallemekten alamadığı insandan bi cok olsun ister, ondan cocuklari olsun da onun cocuklugunu benzerini bile sevsin ister.

o andan sonra eş kriteri, eş hayali her şeyi o insan olur.

çünkü aşk ilahi bir meseledir. kulun zihni hevesleri kriter diye ozendigi şeyler ona mudahale edemez.

bu yuzdendir büyük konuşup sonra onu cignemelerimiz.
hayalimizdeki eşi bir yere bırakıp, kalbimizin karsisinda titredigi kadini kendimize hayal yapmamız.
kendimize hayat yapmamız
kendimize nefes yapmamız
kendimize eş yapmamiz.

hayalimdeki eş :d
allahım sen mevzuyu biliyorsun * 4 buyuk dilegim var biri işte * biliyorsun ya :d
amin amin amin :d
Hayalimde canlanan eşin buraya yazamayacak kadar çok tasviri var kafamda.
Ama aklıma ilk gelen ve en önemli şeylerden biri: Müslümanlık anlayışı yalnızca kimlikte yazılı olan bir sözcükten ibaret olmayan biri olması.
Hayalleri olan bir insan olsun. Yaşam enerjimi almasın hayattan bezmiş sıkıcı halleri ile.
Kendisiyle konuşuyorum şuan.

Edit: Eksileyenler kıskananlar sanırım. Komik.
evlenebileceğime olan inancım 0 olduğu için hayal edemedigim şey.
görsel
hıı, merhamet dolu eğlenmesini gezmesini sevecek, dünyayı keşfetme merakı olacak birisi.
Ayşe tunalının gençliği gibi keskin bir çehreye sahip, onun gibi nazik bir kadın.
istemem yan cebime koy .
Bu hayali tamamen yıktım ve Sorunun şu olduğunu farkettim. hayatınıza alacağınız insanı, hayali bir kabın içerisine sokmaya çalıştığınızda eğer karşınızdaki insan sizin hayallerinizle örtüşmüyorsa, yada hayalinizde ki kadar zengin, anlayışlı, zeki, güzel, yakışıklı....( Buraya milyon tane özellik yazılabilir ki, Hayal etmek mümkün. ) değilse bir adım ötesi hayalkırıklığı oluyor ne yazık ki.
.........ile 4 yıldır evliyim.
Buldum ama olmaz diyor. Çıldırmak üzereyim.
Sosyal medyada maymunluk yapmayandır.
Hayaller joseph morgan hayatlar kivircik saçlı vampirella.
şuan başkasıyla evli.