bugün

Kimsenin yargilamaya hakkinin olmadığı ,bu ülkede bir geleceğinin olmadığıni şimdiden öngören çocuktur.insanları bu hale getirenler sorgulansın öncelikle.
aslında doğru ülkede doğduk ama hep yanlış yönetildik. bu yüzden bunun problemlerini yaşıyoruz. ne dese haklı kardeşimiz. en azından hala bu seçimi yapabilecek kadar özgür olması güzel bir şey. umarım dileği kabul olur ve çok başarılı olur. sonrasında ülkesi için bir şeyler yaparak bizi gururlandırır.
Çocuk hakli kimse ekmek su edebiyati yapmasim görülen köy klavuz istemez her sey boka dogru gidiyor burada gitmek istemek dogal.
Bu arada, bu olaydan sonra Darüşşafaka da muhtemelen taş üstünde taş kalmamıştır. Yukarıdan birileri oranın müdürüne "bu ne rezalet" derse, o müdürde o çocuklara sözlü de olsa sataşırsa ya da ne bileyim bir şeyler derse olacaklardan kimse sorumlu olmaz.
siktirin gidin ülkemizden canınız cehenneme sırpıntılar alayınıza taptığınız tanrınızı da.
Burhan kuzunun da bu olay ilgili attığı emaile göre cehapenin yüzünden.
bir kaç kişi kurtulsa bile kardır.
Gayet normal bir durumdur. Daha iyi yaşam şartlarını her insanın hakkıdır. Tek yapması gereken çalışmak.
zavallı çocuk

burada kalsam

ya dinci ayının teki imam nikahı yapmaya kalkacak

ya da sapık bir dinci tecavüz edecek

iyisi mi topuklayayım demiş.
görsel
çocuğun almanya tercihi garip geldi bana.
valla kimse kusura bakmasin agalar ama adam hakli..

*liselerde eğitim yok
*üniversitesiye gitsen öğretim yok,sadece kağıdı ezberle çak 50 yi geç sinavi
*okulu bitiriyorsun ama alaninda biri soru sorsa apasip kalacaksın
*üniversite bitse kpss,ales,tus vs dert bitmedi
*90 alan atanamazken ,50 alan akpnin yeğeni memur olmuş sen hala 30 yaşında kalem defter test peşinde kos
*haydi özel sektöre girdin oradada ayni dert.

müdürün belki lise mezunu hatta o bile degil ama sana it gibi emirler yağdırıyor
elin cahil cuhela tipleri senin üstün oluyor ,köpek gibi azarliyor..

yani arkadaş bu memlekette dayin yoksa yada şanslı degulsen hicbir halt olamazsin..

tıpkı vücuttaki yarayı iyileştiren yara bantini bulan liseli çocukların projesini reddedip

papaz erigini imam erigi yapan
ve arapça manav tezgahı projesini birinci yapan tübıtak gibi..

okuyan adamın bu memlekette yeri yok aga

git ilkokulu bitir sonrada gel 18 yaşına git partinin peşinde kos hizmet et

sana kapilar açılır...
Bir pakistanlının tecavüzüne uğramak istemiyordur, metrobüste üstüne boşalmalarını istemiyordur, kadının 2. Sınıf sayıldığı bir ülkede yaşamak istemiyordur.
Normal bir talep.
Siz sokağınızdaki köpeğin çocuklar tarafından parçalanmasına normal gözle bakabilirsiniz.
Ben bakamıyorum. Ülke temelleri çürüdü. Geri dönülemez artık. O iş bitti.
Sizi yarattığınız pisliklerle başbaşa bırakmak için can atıyorum.
yıllarca çalışıp 2. el opel corsa sahibi olmak yerine emeğinin karşılığını almak ve insanca yaşamak istiyordur. zengin bir godamanın altında ezilmek yerine adil bir toplumda refah içinde yaşamak istiyordur.
görsel

23 Nisan her yıl olduğu gibi kutlamalar, devlet törenleri, çocukların makamlara oturtulmasıyla başladı. Ancak NTV'deki yayına konuk olan bir öğrenci bu önemli günde, bu çocuklara armağan edilen günde ülkenin gerçekleriyle yüzleşmemizi sağladı.

https://onedio.com/haber/...bi-carpan-genc-kiz-870140
güncel Önemli Başlıklar