bugün

hala dinlenen lise yılları şarkılarındandır; çok ağlatmışlığı vardır.
http://www.mynet.com/tekn...-sevgili-geliyor-876956-1
o değil de irem denen hatun yaşıyor mu diye düşündüren şarkıdır.
ergenligimin şarkısı, ama hep şu soru takılmıştır o dönemde kafama , hayalet sevgilim mi yoksa hayal et sevgilim mi diye ...
bir zamanlar efsane olan şarkı ne zaman sevgilim sözünü söylesem veya duysam bu şarkı aklıma gelir öyle bir işlemiş ki bilinç altıma siz düşünün artık. açtım dinliyorum (bkz: mazi kalbimde bir yaradır).
bu sarki cikali ciddi ciddi on yil falan olmus. soklardayim resmen. bi an yaslandigimi hissettim. isin ironi kismi ise sarkinin hala eksiksiz aklimda olmasi.
efsane şarkıdır... halen tüyleri diken diken eder; http://www.youtube.com/watch?v=MGGV0P_ZmNs
az önce radyoda denk geldim.
ne güzeldi öyle halada güzeldir.

can alıcı cümleside sudur:haram mısın bana bi bilsemüzücük burdaydi
hayal et sevgilim mi? yoksa hayalet sevgilim mi? panaroyasına sokan şarkı.
nerden bakarsan bak, aşağısından yukarısından... acıklı bir şarkı. bir parça hüzünlü. refika birgül' ün yemek programında salataya kattığı teneke tulum kadar... bir parça.

yakıcıydı etkileyiciydi. numunesi yoktu. yanlış muamele gördü. önce overrated sonra underrated... eridi gitti.

yitirilmiş bir parça. refika birgül'ün kahveye attığı zencefil kadar.
Ergenliğimin içine eden şarkıdır.
bir irem yağcı şarkısıdır. iyidir, güzeldir, hoştur, dinlenesidir.
Dinlendirici bir sarki. Dinleyin efenim.
Bir arkadaşınızdan gitarını ödünç alıp nasıl çalınacağını en fazla 20dk. içerisinde öğrenebileceğiniz güzide parça.
Şey... Bir yerde lazım olur diye dedimdi, siz bilirsiniz yaaani...
yıl olmuş 2014 hala dinlenen efsane şarkı.
(bkz: casper)

edit:yeter vurmayın amk tamam iyi değildi.
"yıllardır çektiğim bu hasret mi çile mi, haram mısın bana bir bilsem..." sözüyle insanın ağzına sıçan harika şarkı.
Ne zaman bu tabiri duysam nedense aklıma mastürbasyon gelmekte.
Ülkeye dağılımının büyük çoğunluğu Nokia Bluetoothlarından olan şarkıdır.
bana çocukluğumu hatırlatan hoş parça. ne günlerdi.
nokia 6600'ın olmazsa olmazlarındandı bir zamanlar.
hayalet mi hayal et mi ben hala anlamadım bunu bilmiyorum.
sevmesende beni özledim sesini. beni anlatır hiç kimse beni sevmiyor hoş bende kimseyi özlemiyorum.
Acıklı bir şeyler anlatirlardi bu kızla ilgili üzülüp üzülüp dinlerdik, ortaokul zamanları dertler de büyük tabii. O kız Noldu ki o da hayalet oldu.
Bir zamanların fenomenidir.
güncel Önemli Başlıklar