1. 412.
    cocukken cok yaramaz bir velettim cok dayak yerdim dayak muptezeliydim.
    cok eski bir kar kuresi vardi yuzeyi darbelerden matlasmis dayak ertesi uyumaktan baska yapacak bir sey olmaz uykum bir turlu gelmezdi o kar kuresine bakar son kar yere dusene kadar hayal kurardim o sekil uyurdum.

o huyum hic gecmedi evrildi uyumadan once saatlerce bir seyler okurum okurken arka planda hep hayal kurarim sonra okudugum seyle kurdugum hayal birbirine karismaya baslar boyle cok sicak bir his ancak o sekil uyuyabiliyorum.hayalle okuduklarimi ayristirma mucadelesi verirken uyumus oluyorum.
    sabah ayni tuz buz olmus hayaller.

"buyuk olur derler ya hep buyuk duslerin kiriklari."
    12 -1 ... siyah kirmizi
  2. 413.
    Boş mevzu moruk.
    1 -1 ... filistinli yahudi
  3. 414.
    Her gece, uyumadan önce yaptığım eylemdir. Sabah yine aynı monotonlukla uyanır, kahvemi içer, aynı otobüse biner, aynı yüzleri görür, aynı yolları bitiririm. Gece olur, ben yatağıma girerim ve yine aynı hayallerle dalarım uykuya. imkansızlığa yakın, ümitsizliğe uzak hayallerle.
    1 ... boromirinborusu
  4. 415.
    bedava.
    1 ... oynadaoynakafanagoreoyna
  5. 416.
    yorar.

Zaten olmayacak yatın uyuyun anasını satim.
    -1 ... uludag sozlu
  6. 417.
    Sabah sabah hareketli parçaları dinlerken her biri için kareogrefiler hazırlıyorum.. Hem şarkı söyleyip hem dans ederken hayal ediyorum kendimi.. Sanırım her ikisini de gayet güzel yapardım. içimde bir Madonna var ve ara sıra canlanıyor.. Hayal etmesi çok keyifli..
    4 ... sabahuykusu
  7. 418.
    işte benim en sevdiğim ve hep yaptığım eylem.

öyle bir şey ki seni kurmak. ne ara başlamışım, ne ara içene dalmış ne ara düşürüp üzülmeye başlamışım farkında bile olmuyorum çoğu zaman.

bir keresinde annem ile kadife bir kumaş bakıyorduk (annemin kumaşlara karşı hassasiyeti var dokunmaz çok).

'dokunup duruyorsun ellerin mi kör oldu, hissedemedin gitti hadi yeter kumaş kirlendi gibi şeyler' dedi.

o zaman ben çok güzel bir dünyadaydım anne senin haberin yok, benim de söylemeye sözüm yok diyemedim "hayal kurmayı" anlatamam.

sırf bu denli soyut şeyleri iki cümle ile kendime anlatabilmek için bir ton şey okuyorum ama sonuç yine hüsran, hep hüsran.
    2 ... asterlililyum
  8. 419.
    Artık kuramıyorum halbuki önceden ne çok hayaller kurardım.

Sırf bu yüzden uyumadığım ya da zor uyuduğum geceler olurdu.

Hayalperesttim bildiğin ama artık geçti.
    1 ... sekhmet07
  9. 420.
    güzel şeydir.
    asla bırakılmamalı.
    1 -2 ... muhtesem gatsby
  10. 421.
    şu köhne dünya'da varolan belki de en güzel şey.

hayallerinizden hiçbir vakit vazgeçmeyin!
    4 ... semaatsiz