bugün

kurulan hayale ne kadar uzak kalındığının idrak edilmesi ve uykunun kaçması suretiyle şahsımda ters tepen eylem.
Her ponçik evladının uyumadan önce yaptığı eylem.
Kurun yavrularım kurun, hayaliniz hayal kalırken aniden dolacak vakit.
Sanırım sadece çocuklukta yapılabilen bir eylem. Büyüdükçe hayaller yerini düşüncelere barakıyor, kimi zaman planlar kimi zaman kaygılar. Ama o tatlı hayallere yer kalmıyor. Yorgunlukdan hemen uykuya dakmakta var elbet.
hayal kırıklığıyla uyanma sonucunu doğurur.
rüyaları etkiler.
ciddi anlamda uyumakta zorlandığım zamanlarda denediğim ve işe yarayan bir yöntem.
mükemmel bir uyku getiricidir.

kurduğunuz hayalle ilgili bir rüya görmeniz de olasıdır.
Düşüncelerle boğuştuğum ve uykusuz kaldığım gecelerde, gözlerimi kapatır olmasını istediğim bir anı hayal ederim olmuş gibi. Sonuna gelmeden de uyumuş olurum o mutlulukla. Ve genellikle de rüyamda görürüm hayalimi. Sanki yaşamış gibi uyanırım.
geleceğin varlığına dair hiçbir umudun kalmamışsa yapılması zor eylem.
Geçtik biz o zamanları artık
"Yarın kim bilir ne ibnelikler olacak" diye diye uyuyoruz.
allah gerçekleşmeyecek şeyin hayalini kurdurmazmış. hayal kurarak uyumak güzel bir şey. yazık olan ben bayadır hayal kuramıyorum. siz kuruyorsanız ne mutlu. ben mutsuzum abi. ne yapalım. kendim ettim kendim buldum.
Uykumu kaçırır.
uzun zamandır yap(a)madığım eylem.
tek hayalim bir gün mutlu olmak sorunsuz sıkıntısız bir gün ama ne mutlu olabiliyorum ne dert tasa peşimi bırakıyor.
Benim kurduğum hayaller gerçekleşmediği için artık hayal kurmuyorum dümdüz uyuyorum ben. Bunu başardım sonunda.
Uzun zamandır bıraktığımız şeydir. Hayali olmayan insan bitmiştir bir bakıma.
Eski heyecanı ve zevki vermeyen eylemdir. Şimdi de uykuya dalmadan önce hayal kurarım ama eskiden hayal kurmak için yatağa erken giderdim.
önce reddedilmeyi ve efendiliğini korumayı öğreneceksin sonrasında birinden evet alacaksın.
Ne rüya görebiliyorum ne de uçuk hayaller kurabiliyorum geçen bi kupon yapmıştım full skor kuponu o gelse diye hayal ettim o da tek maçtan gitti hayal bize fazla arkadaş.
uyumamı sağlar.
genelde birine sarıldığımı düşünerek uyuyorum. eğer oyuncak ayım olmadan (evet kendimi güvende hissetmediğim için oyuncak ayım var ve onla uyuyorum) ya da hayal kurmadan uyursam kabus görüp uyanıyorum.
ikisini de yapıp uyuduğumda kabus gördüğüm de oluyor.
Hayalini yaşayarak uyumak değildir.
özellikle uykusuz gecelerimde hayal kuruyorum. saatlerce uyuyamadığım gecelerde hayal kurunca 5 dakikada sızıyorum.