1. 1.
    uykunun beyaz bir ata binip uzaklaşmasıyla bitebilecek olay.
    2 ... notalivingsoul
  2. 2.
    çok uzun zamandır istesemde yapamadığım eylemdir gerçi yapabilmeyi de pek istediğim söylenemez.
    Ama yapabilen insan da yapsın ne diyeyim.
    ... kusursuzdengesiz
  3. 3.
    kurulan hayale ne kadar uzak kalındığının idrak edilmesi ve uykunun kaçması suretiyle şahsımda ters tepen eylem.
    1 ... 10610
  4. 4.
    Her ponçik evladının uyumadan önce yaptığı eylem.
    1 ... mdayd
  5. 5.
    Bende genelde hayal kurulmaya başlandığından itibaren detaya girme problemi var.

15 kedim olsun diye başlıyorum hayale sonra onların yemek yerken dizilimlerine kadar kurguluyorum, köpeklerim de oluyor tabii o sıra. Vallahi ben de bilmiyorum ne Zaman sahipleniyorum ben bunları, geçişler hiç net değil.

Sarı ilk sırada siyah üçüncü alaca beşinci derken hayal oluyor sana kafayı yedirme potansiyeli olan düşünce. Sonra uyuyamıyorum tabii, Allah belamı hayalimde hizaya sokamadığım için sinirlenmemle veriyor.

Uykusuz bir gecenin daha sonuna geldik. Sağlıcakla kalın.
    1 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  6. 6.
    Kurun yavrularım kurun, hayaliniz hayal kalırken aniden dolacak vakit.
    5 ... 1618 lll v x 7
  7. 7.
    Sanırım sadece çocuklukta yapılabilen bir eylem. Büyüdükçe hayaller yerini düşüncelere barakıyor, kimi zaman planlar kimi zaman kaygılar. Ama o tatlı hayallere yer kalmıyor. Yorgunlukdan hemen uykuya dakmakta var elbet.
    1 ... enkidu1986
  8. 8.
    hayal kırıklığıyla uyanma sonucunu doğurur.
    ... turkce karakter anana girsin
  9. 9.
    En son lise son zamanlarında yapmıştım. Hatta 1 saat erken girersim yatağa heyecanla. Yıllar geçti, üniversite bile bitti. Ancak vakit bulup geçenlerde kurdum bir iki güzel düş. iyi oluyor aslında çünkü dün yaşadığından da eline kalan yaşadığın şeyin sadece "düşüncesi" dir. O zaman sen de olmuş gibi düşün .
    ... hanimseti
  10. 10.
    hayal kuramıyorum ama uyuma kısmı ok.
    elimden gelse 48 saat uyurum kalkmam. ama gece bu saatlerde biyolojik alarm kaldırıyo beni.
    2 ... oyle kolaysa