bugün

yastığa başını koyduğunda kişinin, aklında canlandırdığı hayalini kurduğu ve yüzünü tebessüm ettiren şeylerdir.

daha çok erken ama ileride eşim ve minik kızım ile bir gs maçına 'parçalı formaları' giyerek gitmek. hayali bile mutlu eden birşey bu.
standart türk filmi sahnesi. yıldızların altında sevgilinle baş başa çimenlere yatıp yıldızları seyretmek ve orada uyuyakalmak. hastasıyım..
Gercekten tebessum ettirirler.
hayalini kurduğun herşey. bunlar bulunduğun duruma bağlıdır.

örneğin;
- normal bir insansan; aşk, sevgi, huzur, mutluluk, para, başarı vb. şeyler.
- kanser hastası isen; sağlığına kavuştuğun günler ve o zaman yapacakların.
- tutuklu isen; özgürlüğüne kavuştuğun gün
- vb. ...
gibson 1959 les paul + marshall lambalı amfi (bkz: sabahlar olmasın).
tabiki sevgili.
(bkz: dünya barışı)
amacı sadece ayağı yerden kesmek olmayan, * böyle son model spor bir araba.
Çişşş....
Herkesin eşit olduğu, insanların birbirine iyi davrandığı, savaşların yerine barışların olduğu, zenginlerin fakirlere yardım edip fakirliğin kalktığı, insanların sıkıntısının açlık ve susuzluk olmadığı bir dünyayı hayal edince mutlu oluyorum.
pembe dizisiz bir dünya.
Onun da beni sevebilecegi ihtimali...
alsancakta amaçsızca dolaşmak.
bir gün tayyibin indirilmesi.
Müslüman diye geçinen din düşmanlarının ülkeyi terketmesi, yada bir anda helak olması, Allah belalarını versindir, verecektir.
daha çok size mutluluk hormonu salgılatan şeylerdir.bunlar yaşa ve başa göre değişiklik gösterebilir.kimisi genç bir kızı, kimisi mutlu bir aileyi, kimisi parayı hayal ederken kimisi izlediği filmi yada okuduğu bir kitabı veyahut oynadığı bir bilgisayar oyununu hayal ederken mutlu olabilir.Tehlikeli bir durumdur.Kişiyi endorfin bağımlısı bir hale getirip dışa kapalı, kendini toplumdam ve dünyadan soyutlamış bir asosyal haline getirebilir.ayrıca kişide ileriki evrelerde halüsinasyonlara ve dış dünya da gerçekliği algılayamama sorunlarına yol açabilir.
görsel
Şu koltukta oturuyor olmayı ne sevgilinin yanında oturmaya ne de en güzel otele, yata, kata, villaya değişmem.
Zenginlik içinde ben. Ardini düşünmeden para harcayabilmek. Fiyatına bakmadan alışveriş yapabilmek. Yine mutlu oldum.
Yağmura eşlik eden Sıcacık bi kahve .
asla gerçekleşmeyecek olan hayaller.
ağaç evinde sevdiğin kadınlar oturup yıldızları izlemek.
Kız çocuk sahibi olmak.
her gün zaten yapıyor olsa bile benimle konuştuğunu hayal etmek. bundan fazla düşünülebilecek her şey de mutlu eder doğal olarak.
kendi hayatımla ilgili hayaller.

sevdiğim, hayalim olan işe sonunda başlamışım. hayalimdeki gibi bana gerçekten ihtiyaç olan bir yerde çalışıyorum.

sevdiğim kadınla aynı evi paylaşıyorum. beraber uyuyup, uyanıyoruz. birlikte kahvaltı edip, akşamları yürüyoruz. mutluyuz. belki küçük bir oğlum veya kızım da var.

ailem de iyi. onlar da mutlu biz gibi. bol bol konuşuyoruz onlarla da.

böyle bir hayatın hayali işte..

onun dışında zenginlik düşüncesi vesaire fazladan huzur vermiyor. kimseye muhtaç olmasam ortalama bir evim, arabam olsa; kendi kendimize yetsek, balkanlar veya orta asya tarzı yurtdışı tatili gibi ufak tefek hayallerimiz gerçek olsa yeterli allah'ın izniyle.
stressten uzak her şey.
güncel Önemli Başlıklar