bugün

şu an bu yazıyı okuyan yazar için özel olarak yaptığım kektir.
Favori keklerimdendir. Ceviz de ilave edilerek taçlandırılabilir.
Allahını seven üzerime atsın canım kek istiyor ne zamandır. Yanına da çay demleriz ohh.
ceviz de varsa içinde bence insana diyet bozdurur.
servis alınan tabakta, kısıra bulaştırmadan yeneni makbul olan kek'tir. ya da bu kek için ayrı bir tabak almak gerekir. nedendir bilinmez ama sevgilim olduğunda bu keki çok iyi yapacakmış gibi geliyor psikolojik olarak. swh. sevgili cıvıklığına çok karşı olan biriyim aslında fakat birbirini sevenler için birinin diğerine yapacağı çok güzel bir jest olur havuçlu tarçınlı kek. ya ne diyorsun oğlum bu saatte, yat zıbar da diyebilirsiniz. bende öyle yapacağım. muhtemelen rüyamda da kek görürüm bilinç altıyla. biraz da geyik ben yapayım canım, hep siz mi yapacağınız. swh.
daha bugün yedim varya ef sa ne...
Olsa da yesek.
Kek dünyasının, türkân şoray'ıdır.
Nokta!
ıssız adamLarı göreve bekliyoruz.
Bütün güzel kekler gibi bunu da sabah akşam yiyebilirim.

her daim kek listelerinin ilk üçünü zorlar. fazla tüketirseniz ızsız adam triplerine girip dangoloz bakışlarla etrafta hatun avlamaya çalışan dalyaraklara dönüşürsünüz benzeri rivayetlerin hepsi safsatadır. sikko bir film yüzünden şu lezzetin itibarını zedelemeyin.

yapın, koklayın, yiyin, yedirin!

(#36807173)
Birazda ıslak kek gibi olursa harika olan kektir.
Harcı bile güzel olan kek.
starbucks ayarında bir havuçlu kek için 12 tane havuç gerekiyor. bir kısmını sıkıp ondan sonra konsantre etmeniz gerek. çok havuç olduğu için karbonat ve kabartma tozu birlikte kullanmanız lazım yoksa kabartamazsınız. birde kanola ve zeytin yağı karışımı kullanıyoruz. hindistan cevizi ve tarçında şart. krema sosu olarakta krem peynirli bir sos yapmanız lazım. falan filan çok uzun sürüyor aslında. o yüzden bu keki sadece sevdiğim kadınlara yaparım.

kek hamuruna 1 havuç dilimleyince normal pofuduk ev keki gibi oluyor sevmiyorum pek.
namıdeğer ıssız adam keki dedikleri değil mi ?
elinizi korkak alıştırmayın bol bol havuç ve ceviz koyun içersine. buram buram havuç koksun mmm.
huzur veriyor ismi, insanın kalkıp kek yapası geliyor.
tam bir geri zekali keki.

kekten sogudum.
muhteşem et sotem ile takas edebileceğim kek.
Çok sevdiğim kek. Soğuk sütle güzel gidiyor. Uzun zamandır yeme şansım olmadi.