1. 1.
  Aslında çekirdek enerjisini kaybettikten sonra ufak bir taştan farksız hale gelir ve zararı olmaması gerekir ama maganda kurşunu işte, rahat durmuyor şu zamana kadar çok insanın canını aldı.

  Bundan 4-5 sene önce bir yarbay düğününe katılmıştık ailecek, e tabi davetlilerin arasında albayından tut orgeneraline tüm tsk dan en az birer rütbeli misafir var, hal böyle olunca herkeste beylik tabancası var. Ben içimden "birazdan savaş alanına döner burası" diyordum, zira açık hava düğünü olunca millet sıkar diyordum.

  Tek el ateş edilmedi.
  -1 ... n dakota
 2. 2.
  Teröristliktir.
  1 ... whatever it takes
 3. 3.
  Mallıktır. O attığın mermi ya da saçma her neyse atmosferi geçip uzaya çıkmıyor. Saniyede 350 metre hızla 3 saniye kadar uçup hızı 0 m/s'ye gelince duruyor ve istikrarını kaybedip düz uçuş yerine takla atarak düşmeye başlıyor (yorgun mermi) 1000 metreden düşen bu istikrarsız mermi bir insanın kafatasını ya da kemiklerine kırabilecek enerjiye sahip yani ölümcül. Ortadoğulu kafasındakiler anlamaz ama bir daha havaya ateş ederken iki kez düşünün.

  Edit: Yukarıdaki örnek standart 9 mm tabanca mermisi örnek alınarak verilmiştir.
  2 ... abaninaltindakisopa
 4. 4.
  Ortadogulu homo erectuslarin yaptigi eylence.
  2 ... karton toplayan cocuk
 5. 5.
  bakın çok net söylüyorum bu bir arap geleneğidir. amerika kızılderilileri tarihinde yoktur, kovboylar tren soyarken de havaya ateş etmezdi. ancak araplar bunu güç gösterisi olarak yapmışlardır.

  lawrence izleyince dediğimi anlarsınız.
  -1 ... rootz
 6. 6.
  Genellikle düğünlerde ve eğlencelerde yapılan eylemdir.
  ... sonunu dusunen kahraman