bugün

daha haziran başında, oturduğunuz yerde terlemenizden anlayacağınız sıcaklıktır.

(bkz: temmuz)
(bkz: ağustos)
istanbul dün böyleydi, inşalah bugün olmaz.
görsel
normal bir durumdur.
korkunçtur. özellikle ramazanda yakar allah deyu deyu.
tam bu noktada hava çok nemli hissedilen sıcaklık biribiri geyiği başlasın istiyorum.
Yazın sıcaktan, kışın soğuktan şikayet edilerek geçirilen ömürde, bir şeyler eksik kalmıştır. Sıcakta ve soğukta, karda ve buzda mutlu olmaya çalışmak gerekir.
öyledir ki uyku bile tutmuyor. sağa dön aynı sola dön aynı.
Bugün yayladaydım püfür, püfür ama sahiller gâvur şeysi gibi yanıyor amk insan durduğu yerde terliyor.

(img:#801603)
Edit. Mobilden eklenen görseller ters çıkıyor galiba bilen varsa yazsın lütfen.
Yalan haber. Sicak buraya hic ugramadi.
inanılacak şey değildir. Siz hangi gezegende yaşıyorsunuz mına koyim ya?
Temmuz ayindayiz tatlı kis..
görsel
balkon, teras vaktinin geldiğini gösterir.
doğu için geçerli olmayan durum. Donuyoruz burda.
küresel ısınma yüzünden yaşanan şey.Daha nisanda hava acayip sıcak nisan ortasında hava 32 derceydi bügün.Birkaç sene önce temmuz ayında 32 dereceyi görüyorduk.Nisan ortasında bu hava normal değil.Oturduğum yerden terliyorum aq
hele adanadaysanız öldürücü olabilir.
yağmur geliyormuş sabredin .
Havanın öyle böyle değil çok sıcak olmasıdır.

Buharlaşıp uçucam şimdi az kaldı. Bu nasıl bir sıcak yahu. Daha yorgan döşeği kaldırmadan bu ne sıcağı. Hava böyle sıcak olunca cehennem düşüyor aklıma bir kötü oluyorum. Yazı direkt atlasak da kış gelse ne güzel olur.
Uyunmuyor. Sonbahar gelsin artik.
kışın çok soğuk yazın çok sıcak bahar mevsimlerinde de alerjim var. Bu ne amk.
Yine vuku bulmuştur. Eylül ayında havanın bu denli sıcak olması mevsimlerin şaftının kaydığının, küresel ısınmanın göstergesidir.
samsunda yaşanmayan durumdur. yorganla yatıyom lan.
Bu sene yaşanan kıştan dolayı, hemen hemen herkesin memnun olduğu olaydır.

Bu sene yaz gelmek bilmedi geyiğinin son bulmasıdır.

O değilde bu sene hakikaten yaz gelmeyecek sandım bir ara amk.
Bayramı bir kenara bırakıp uyumaya sebep olur.
doğru bir gerçektir. cuma gününden beri korkunç hissedilendir. zaten yaz mevsiminden hoşlanmayan bünyeleri iyice kendisinden nefret ettirendir. tatile gidemeyen kişileri de derde kedere salandır aynı zamanda.