1. 1.
    başlık ekşiden alıntıdır. aahahahahha gül gül öldüm 'sokak süprüntüsü' ne aq cok güzel ya. ben sarışını tutuyorum kokoş mokoş ama olsun *
    https://twitter.com/HavAr.../1121483208745541632?s=19
    8 -34 ... bilenlere selam olsun
  2. 2.
    Kadın milleti işte. Görevlinin kıçından başından söz et, üstüne gelince de hop hop temas yok. Sktr lan!
    28 -14 ... serdarsl06
  3. 3.
    burada açık bir nefret suçu var. bir çalışana bu şekilde hakaret edecek kadar aşağılık bir karakterle aynı havayı dahi solumak istemem.
    19 -5 ... the dayi slx
  4. 4.
    mikrop karı.
    çalışan ters bişey yapsa işinden olur diye rahat rahat saldırmış.
    8 -1 ... adrian monk
  5. 5.
    Terbiyesizdir . Bunlar hep böyle insanları aşağılayarak haklı olduklarını sanan pazar eziğidir. En az 40 yaşındadır tabi kendisi yaşını göstermediğini sanıyordur. En az 3 yerinde estetik vardır. Kocası alkoliktir, aldatıyordur ama parası vardır. Kendisini asil sanar ama o karşısındaki namusuyla para kazanan bir kızacağızdır. Kendisi gibi karaktersiz zengin bir adamla da pekala evlenip ördek ağızlarla dolaşabilirdi .
    17 -6 ... uzak diyarlarda evli barkli
  6. 6.
    Herşeyi geçtim birde ortamlarda feminizm naraları atmiyorsa bu kadın bende hiç bir sey bilmiyorum.
    Kadının görevi sana orada iyi hizmet sunabilmek, yani senin için orada, sana yaptığı hizmet ile evine ekmek götüren bir insan. Bazı insanlar hakikaten dayağı hak ediyor sözü geldi aklıma ama boş ver gitsin. Sergilediğin tutumdan dolayı seni tebrik ediyorum cefakar çalışan kardesim.
    17 -5 ... gogocu
  7. 7.
    Yolcu hizmetleri görevlisini tebrik ediyorum, çok çok sabırlı bir davranış sergilemiş. Normal şartlarda böylesine hakaret eden, personeli tahrik eden bir yolcu bırakın uçmayı orada 1 kamyon dayak yer. Yolcu her zaman haklı değildir. Hele hele hakaret eden, aşağılayan bir yolcu asla haklı olamaz. Bu tip yolcular thy'de kolay kolay uçamaz. Ben yolcu hizmetlerinde çalıştım. Uçağı kaçıran, uçağı rötara girip problem çıkarmaya çalışan çok yolcuyla karşılaştım. Makul düzeyde tepki gösteren yolcular bir şekilde uçuşa kabul edilir. Ama personeli böyle hakaret ederek aşağılayan bir yolcu asla uçamaz. isterse vip yolcu olsun. "Yolcu her zaman haklıdır" muhabbeti insanların böyle bir tarafını kaldırıp özgürce hakaret etme imkanı tanımaz kimseye. Yahu kadına bak. 1 koltuk satın aldın diye sen uçağı mı satın aldın, hayırdır sen? Sen kime hakaret ediyorsun? Ne hakla?
    7 -1 ... sairceketli
  8. 8.
    Ağız dolusu küfür ettiğim olaydır. Kime olduğunu biliyorsunuzdur zaten. Evet bizim mahalledeki yolcuya...
    3 -1 ... insan beser sasar
  9. 9.
    Mahalle karısı edasıyla güldürmüş bir abla. Üstüne başına bakanda hanımefendi sanır.

Personelin sabrına hayran kaldım.
    12 -3 ... sakin ol bella
  10. 10.
    Ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım insandır. Yahu insanlıktan mı çıktın be ablacım? Belaltı vurmak tam olarak bu işte. Yazık, kendine de mi saygın yok hiç. Sana hiç mi bir şey öğretmediler insanlık namına?

Emekçilerin yanındayız her daim.

Ve bu emekçi, hanımefendi ablam tazminat davası açabilir şu videoyla. THYnin de söz konusu kadını kara listeye alması gerekir.
    10 -1 ... seymour glass iii