1. 1.
  son birkaç gündür twitterda olsun sözlüklerde olsun gözlemlenen şey.

  yeni havalimanını su basmış, çatıdan içeriye yağmur yağıyor.
  buyrun izleyin.
  https://streamable.com/pj8z6

  ama aktroll tayfası öyle kansız, öyle şerefsiz ki, milyarlarca dolar harcanmış olan bir yerdeki rezaleti görmek, eleştirmek yerine, burayı yapan müteahhitlerden, burayı kontrol eden yetkililerden hesap sormak yerine bu durumu eleştirenleri hain ilan ediyorlar.

  yahu bu ülke çok hain gördü.
  ali kemaller gördü, sait mollalar gördü, ama onlar bile bu aktrollerden daha şerefliydi emin olun.
  12 -6 ... tengir budun
 2. 2.
  aslında çok amaçlı havalimanıdır. yeri geldiğinde liman olarak da kullanılabilir. hainler bunu anlayamaz.
  10 ... ruh okuzu
 3. 3.
  Olur öyle şeyler. Marmaray da açıldığında su sızdırıyordu. Şimdi nooldu bilmem.
  ... tea man
 4. 3.
  havalimanını su bastı diyenlerin bir çoğu meksika'daki havalimanından görüntü yayınlıyorsa burada art niyet vardır. bazı görüntüler meksika'dan çıktı bazıları ise havalimanına aitti ancak ilk zamanlar bu tarz aksaklıkların olması normal çok abartılmaması lazım. toplumda çözümcü olmaktan daha çok kaosa sürükleyen hareketler yapan çakma aydınlar var. o adamlar nişantaşı'nda viskilerini yudumlarken sizlere nefret tohumları ekiyorlar. ortalık karışınca ülkeyi ilk terk edecekler halkçı gibi davranıyorlar. iktidar yalakaları kadar muhalefet yaptığını sanan halktan kopuk elitler de midemi bulandırıyorlar.
  2 -6 ... buzkutlesi
 5. 4.
  hava-limanı yapmıslar iste ne guzel. hava yolu ve deniz yolu aynı yerde. pek yakında istanbul ankara tarifeli gemi seferleri baslayacak deneme seysi bunlar.
  3 -1 ... abaninaltindakisopa
 6. 5.
  Güneşi balçıkla sıvamaya çalışan güruhun gülünç ve anlamsız ilanıdır.

  Havaalanını su bastı mı?
  Bastı!
  Hehhh biz de onu diyoruz, senin sorunun ne dostum?!
  6 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
 7. 7.
  buzkütlesi mahlaslı salak.

  hala uyanamamış uyuyorsun .. hava alanını yapan milletin amına şimdi koyacağız diyen iş adamı,bunun yaptığı işten hayır gelir mi.

  chp mebusu aykut erdoğdu haftalardır kıçını yırtıyor , havaalanı kodu 30 metre aşağı çekildi diye ,bunu bize yani millete girmesi 1,5 milyar avro,2,5 diyenler var meclise önerge veriliyor cevap yok.

  sen hala beyinsizliğin ile viski içiyorlar kafasın dasın ,viskinin bardağı 30 lira ejder meyvesi suyu 230 lira.

  ulan mexico 'da asansör mü yazar yanında lift, tabela da , sonra hadi biz yalan yazdık be eşek hatta eşeğin önde gideni 20 -21 günde kaç uçak indi,kaç uçak kalktı ,kalkanda bize kalktı ankara-istanbul kaç sefer belli değil .

  buradan yazayım kilyos ve karadeniz kömür ocaklarında (şirket ) makine-araç parkı müdürü idim, havaalanı yolu ,metrosu ,havaalanı içi dışı ,pisti sağlam bir karda çalışamaz hale gelecek hatta allah korusun donma sureti ile ölen bile olabilecek,öyle bok bir yer orası .
  aslında 30 metre kodu düşürdüler karadeniz havasından tırstılar ondan ,yüksek kodda bulanma kumlanma daha fazla olacaktı yani baştan kodu fazla almışlar.

  istanbul'un göbeğinde iki santim kar yağınca apışıp kalan e-5'de yolu kapatan tüneli,metrosu,alt geçidi ,hatta gülmeyin üst geçidi su basan havuz olan bir ülkedeyiz trakya'da allah'ın düzüne havaalanı yapmışsın , mokorlardasın.

  bugün marmaray'da idim ayrılı çeşmesi asansörler bozuk engelli biri engelli arabası ile ayrılık çeşmesine geldi hayatı kaydı alt katta mahsur hapis kaldı.

  diğer metro asansörleri de farklı değil, hani engelliyi merdiven çıkamayanı uyaran da yok.

  böyle bir ülkedeyiz hala yalanı dolanı savunan salaklar var.
  bu salakların çoğuda ceplerinde çay parası olmayan salaklar,ha bizde fakiriz ama hiç olmazsa duyarlıyız olana bitene farklı bakıyoruz.

  en büyük korkum ne biliyor musunuz o havaalanında büyük bir çukur - obruk oluşması hemde uçak inerken, inşaat halinde iken çöktü dev çukur oluştu hallettiler ama çalışırken.

  çökmez mi ,aç interneti bak bostancı-dudullu metrosu inşaatın da dev çöküntü de iki insan kayboldu , istanbu'un içi ..

  aaa yalan hong-kong king -kong metrosu orası ,makarnaya devam.
  4 -2 ... baris hemen simdi
 8. 8.
  sözlüğün çok akıllı hatta süper -ultra -mega akıllı buzkütlesi nahlaslı yazarına ''itlaf' edilir..

  müjde meksikalılar da türk çıktı,hava alanları türkçe isimlerle süslü, biz eşeklerde su basan hava alanı istanbul hava alanı diyor yalan yazıyoruz.

  aman hava alan nı su bastı demeyin cennetinizi yakmayın.

  maşallah...
  2 -1 ... baris hemen simdi