bugün

Sürekli olması gereken.
beni bunaltmıştır. çalışırken filan çok terliyorum.
Mevsim normallerinde seyreden havanın iyice ısınması durumudur. Sıcak havada dışarıda çalışanların güneş çarpmasına karşı dikkatli olması iyi olur. Mümkün mertebe Arada başı yıkamalı. Hatta sık sık. Şapka takmak da iyidir. Nispeten Korur. Açık renklisi daha iyidir.
gönül yaylarımı da gevşetmiştir.
benim memlekette hissedilendir. biri bana şubat ayında karadeniz kıyısında üstünde kot ceketle dolaşıp donmayacaksın dese "kehanetin bokunu çıkartma keleş." der geçerdim.
hiç soğumadı ki boşuna kışlık kazak falan aldık paralar çöpe gitti.
Şaka maka bahar ekinoksu yaklaşıyor. Umarım baharla beraber karanlık günler geride kalır annelerimize sımsıkı satılabilir böylelikle esen dolar içimiz.
Sürekli etekte bir penisle gezmek durumunda kalan biri icin oldukça moral bozucu bir gelişme. Ne yapalım efendim, sürekli dikeliyor meret. Kıştayken ne güzel üstümüze giydiğimiz şeylerle kapatıyorduk, simdi vay halimize :(
daha çok ve daha sık güzel kadın ayağı görebilmeye de vesile olur.
iyice insanı bunaltır hale getirdi. Bu ne böyle. Evet.
istanbulda ısınmıştır cayır cayır.
Birden bire oldu. düne kadar üşüyordum şuan sıcaktan patlıyacam. Bu ne yaa.
sıcak mı? bu sıcak değil başka bir şey bu. antalya kavruluyor şu anda. Ben böylesini görmedim belki de ani geçişten dolayı böyle geliyordur bana bilmiyorum. nem de çıldırmış durumda bir de toz varmış afrika'dan gelen havayı iğrenç bir hale getirdi.

tanım: 40 dereceyle antalya'da eziyet veren durumdur.
Umarım 2020 yılına özel bir sıcaklıktır. Bakalım daha ne felaketler göreceğiz. Şurada 10 gün önce atkı, şapka takıyorduk. Şimdi tişörte geçtik. Eskiden ilkbahar denen bir geçiş mevsimi vardı, valla kaybolup gitti. Mayısta istanbul'da böyle sıcak hatırlamıyorum. Temmuz ağustos nasıl olacak muamma.
Dört beş gün evvel montla gezen bünyeleri, şu an soğuk duşa sokturabilecek güçte bir ısınmadır.

Dün gece, kapı pencere açık, ince bir çarşaf marifetiyle uyuma sezonunu açmış bulunmaktayım.
Hadi hayırlısı!
Ara mevsim olmadan yazın gelmesidir. Temmuz ayı sıcağı gibi kavuran bir mayıs sıcağıdır.
bir garip sıcak, tuhaf. akabe bulutları da mı çaldı ?????
Son iki gündür iç anadolu kavruluyor.
böyle pat diye de ısınılmaz ki..
Mevsim normallerinin üstünde ısınmasıdır. Yanıyor be. Evet.
Şu durumda can sıkıcı bir olaydır.
Mart ayı soğuk geçeceği için yalancı bahardır. Evet.
sonunda yaz geliyor zaten bu kış o kadar da soğuk geçmedi istanbul'a kar dahil yağmadı.
sevmediğim olay.
soğuk iyidir