1. 1.
    bir sadri bey iddiası. ayrıca yeni motto adayı.
    7 ... surudenayrilanidealistkuzu
  2. 2.
    (bkz: sadri sarioglu)

bunların hepsi mi böyle acaba?
    3 -1 ... cerquanne
  3. 3.
    (bkz: sabri bey napıyosun) * *
    (bkz: bu adam uçmuş)
    http://www.milliyet.com.t...%20adam%20canli%20yayinda
    4 ... defna
  4. 4.
    başta vince carter veya jason richardson tarafından söylenmiş sanılan bir sadri bey iddiası.
    4 ... eraserhead
  5. 5.
    altıma sıçana kadar gülmeme neden olacak olayın hazırlık aşamalarında söylenmiş söz. çünkü o sözü söylerken kendini o büyük patlamaya motive etmekteydi sabri bey efendi. bir nevi intihar bombacısı psikolojisi içerisindeydi yani. ve türk tv tarihinin en abes ve trajikomik anlarından biri çıktı bu patlamadan. yarabbi o yerde yuvarlanışı, tarık mengüç'ün kaçışı falan..hakkatten tam bir bomba. demeyim demeyim diyorum da işte (bkz: yurdum insanı)
    20 ... wayy
  6. 6.
    akabinde,

(bkz: alllaaaaah)
    4 ... der meister
  7. 7.
    internetten yayınlanan videolar sayesinde kendisini bir sürü insanın tanıdığı adamın sözleri. böyle insanları kınayarak bile prim yaptırıyoruz onlara farkında değiliz. reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığındaki insanı mutlu eder onun hakkında edilen bu kadar çok laf.
    3 ... kursunkalem
  8. 8.
    abimizin havada durduktan sonraki kuul tavırları da görülmeye değerdir.*
    4 ... kurae
  9. 9.
    en çok hangisine güldüğümü bilemediğim komedi. allah seni inandırsın sözlük 10 dakikadır aralıksız gülüyorum. adamın "allah" diyip yerlerde topaç gibi yuvarlanmasına mı güleyim? adamdan korkan tarık mengüç' ün stüdyoda depar atmasına mı güleyim? esra ceyhan' ın sanki mantıklı bir açıklaması olabilirmiş gibi adama " sabri bey ne yapıyorsunuz?" diye sormasına mı güleyim? yoksa stüdyoda konuşan zat ı muhteremin "ben halep te yetmiş arşın atlıyorum" demesiyle adamın zıplamasını aynı ana denk getirmesine mi? yok dayanamıycam sözlük daha fazla yazamıyorum karnıma ağrılar girdi.***
    6 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
  10. 10.
    yerde yuvarlandığının da binlerce sahitleri vardır.
    4 ... giordanobruno