bugün

sadri yildiz dan başkası değildir.
insanlarca yanlıs anlasılan adamdır.
efendim adam havada ne kadar durdugunu söylememiştirki.
adam havada durmus ve inişe gecmiştir iniş takımları acılmadıgı icinde ufak bir kaza yapmıstır.
ancak pilotun tecrübesi sayesinde bu kaza yara alınmadan gecistirilmiştir.
tarık menguc adlı vatandasta ufak bir psikolojik sorun olmustur o da korkudan kaynaklanmaktadır. bir kac gün sonra bir şeyi kalmayacaktır.
o kadar profesyoneldi ki bunu ilk defa yapıyor olamaz diye düşündürmüştür.
acıklamayı yapmadan önce kuvvet verir diye kandırılarak mantar yedirilmiş insandır.
(bkz: iSTANBUL ALLAH ALLAH SESLERiYLE GÜNE UYANMIŞTI)
(bkz: parasizlik)
(bkz: para kazanma umudu)
(bkz: evde ekmek bekleyen cocuklar)

gibi sebepler icin katlanildigi ve yapildigi tahmin edilen olay.

(bkz: bir babanin evlatlari icin kendini feda ettigi an)
o yuvarlanma esnasında adındaki d harfi de yuvarlanıp b'ye dönüşmüş olacak ki sözlükte sabri abi diye de geçen adam olmuştur.
yer çekimi kanununa yenik düşmüş adamdır.
(bkz: yerle bir olabilen adam)
newton tarafından kınanması gereken adam.
(bkz: napıyorsunuz sadri bey)
(bkz: alalım bunu dışarı)
(bkz: tarık gel otur sen)
tam yuvarlanmadan önceki yüz ifadesine bir bakin, planinin nasil sinsice yaptıgının ve doğru anı beklediğini göreceksiniz, yuvarlandiginda ise saatte 100 km hiza ulaşıyor bir anda, yuvarlanma rekoru, tebrik edilesi mahluk.
yuvarlandığı yere 100 bin volt elektrik verilecek yaratık. Bak o zaman nasıl havada duruyor.
havada otuzbir çekebiliyorum deyip yerde sürtünen adamdan iyidir .
geçen şey otobüsünde kayseriye giderkene bana bi hal geldi deyip havalara uçup yerçekimine direnen bünyedir.

(bkz: hal gelmesi)
her ne içiyor, yada ne kullanıyorsa bizede tavsiye etmesi gereken kişi. *
michael jordan ın esra ceyhana cıkıp yere yuvarlanmasıyla olabilecek hadise. şayet jordan hava da durabiliyor hakkaten.
darwin teorisi'ne inanmayanlara kapak olacak türdür.
yer cekimini ispatlamistir.
(bkz: takla atarken hava kaçıran canlı)
olaydan sonra esra ceyhan ın gayet soğukkanlı bir şekilde "evet arkadaşı dışarı alalım" diyerek stüdyodan kovduğu arkadaş..* *
çok güzel naralar atarak yuvarlanabildiğini kanıtlamış yaratıktır. *
kendini süperman sanan insan.
önce kendisine, sonra o programı hazırlayıp sunan ekibe, sonra o kanalın sahibine, sonra televizyonu icad eden şahsa... türlü sözler sarfettirip beni günaha sokan zinzirin ilk halkası.
güncel Önemli Başlıklar