bugün

iki sokak arkada 3 kuruşa satılan bisküvinin bile fahiş fiyatlara satıldığı mekanlardır.
havaalanına giren potansiyen soyulası tavuk mudur kardeşim.
(bkz: fiyatlar uçmuş)
Çalışanlara fiyatların neden bu kadar yüksek olduğu sorulduğunda "fiyatlar standart efendim, tüm avrupa'da tek fiyat uygulanmakta. Bizim yapabileceğimiz birşey yok malesef." cevabı alınmıştır.

Oysa ki bu muhabbetin açılış sebebi oradaki simit fiyatını fahiş bulmamdı. Londra'da da bu kadar pahalı mı yani simit diyince şişti kaldı zavallım, cevap veremedi.

Ufak çaplı ayar da verilmiş olsa sonuç değişmedi, aç bir şekilde oturuldu aşağı bi süre daha.
25 kuruşluk yarım litrelik suyun 2 liraya satılması durumu. susuzluktan ölürüm o parayı vermem. milleti keriz mi sandınız lan!
Kira vs. bahanelerle üstünün örtülmeye çalışıldığı ama bildiğin milleti s.kmek olan durum. Arkadaş bi topkek 6 lira mı olur lan yuh!
valla sabiha gökçende bu yaz iç hatlarda beklerken çocuğun canı açma istedi ver bir tane dedim 50 kuruşluk açmayı 5 tl ye soktular valla. fenaa yani benden söylemesi...
Dış hatlarda seyahat edenler için bankaların lounge'lara girildiğinde hissedilmeyen pahalılıktır.
uçakla seyahat edenlerin zengin olduğu düşüncesi yerleşmiş bir ülkede bundan daha doğal ne olabilir ki?
hava alanları ve otogarlar genelde öyledir. işiniz acele olduğundan ve başka seçeneğiniz olmadığından ayakta s.kerler adamı.
insanların mecburiyetinden faydalanmayı bilen zihniyetin; ticari fikridir.
londra hitrov da yaklasık 4 tl ye taze meyve suyu içtim. geldim istanbula . meyve suyu tam 16 tl .

senin gibi türkiyenin amınakoyayım ben diyesi gelir insanın.