1. ?.
  yamulmuyorsam yurtdışında yaşanan hadiselerden sonra başımıza kabak gibi patlamış olaydır. hele bir de şarjı bitmişse o zaman boku yediniz. yana yakıla hatta içine küfürler serpiştirerek priz ararsınız.
  bir ilerisi durum daha var:güvenlik kontrolünden geçerken botları çıkarmak
  2 ... fabala
 2. ?.
  (bkz: #2868606)
  2 ... limon cicegi kolonyasi
 3. ?.
  terorizmin bünyelere kaktırdığı onlarca paranoya yansımasından sadece biridir!
  1 ... vivendi
 4. ?.
  turnike gerginliği yetmezmiş gibi, bir elde madeni eşyalar diğer el pantalonu tutmakta, öteki el ise elektronik eşyaları ayrı kutulara koymakta...bir diğer el ise laptop'u çalıştırır ve cep telefonu gibi öbür eşyaları toplamaktadır...v.s. gibi garip bir durum içerisine girme sebebidir.
  5 ... m m m
 5. ?.
  bir dizüstü bilgisayar içerisine plastik haldeki aynı adı taşıyan patlayıcıdan (teknik adı c4) yaklaşık 1 kg. enjekte edebilmek mümkündür. bu miktardaki plastik patlayıcının basit bir elektrikli fünye düzeneği ile patlatılması, uçağı rahatlıkla düşürebilecek düzeyde etki yaratır. intihar eylemcilerinin kol gezdiği günümüzde, yaşamımızın korunmasına yönelik bu tip kontrollerin anlayışla karşılanması gerektiği inancındayım.
  2 ... liberalisticcommunist
 6. 1.
  eğer bileti son dakika almış ve valizleri güç bela teslim etmişseniz zaten yorgunsunuzdur üstelik bir de laptopu aç derler oflamamak için kendinizi tutarsınız.

  tanım: can sıkıcı bir eylem.
  ... blonde mermaid