1. 1.
  bu eylem, günümüz jet sosyetesini ya da o tür yaşam tarzına yakın insanları, öğrencileri anlatan dizilerde, filmlerde seyircilere lanse edilen, sözde onları imrendiren, seyretmesi komik yaşanması iğrenç hal ve hareketlerdir.
  işte klasik, bir başrol oğlanımız vardır. herkes ona hayrandır. bu oğlanımız boş vakitlerinde son model arabasıyla bağdat caddesinde yarışlara katılır, her gece o bar benim şu pub senin dolaşır. tabi sürü halinde. her hafta hatun değiştirir ve bu da bir marifetmiş gibi gözümüze sokulur. gerçi "cık cık yazık" deyip geçemeyiz de çünkü o hayatları etrafımızda da görebiliriz.
  ardından bu oğlanımız birlikte olduğu hatundan sıkıldığı vakit onu başka erkek arkadaşlarına peşkeş çekmeye başlar. "düşene bir de sen vuracaksın" mantığı mı bilinmez ama "oldum, iyiydi" ya da "memnun kaldım tam senlik" gibi muhabbetlerle bu kızı devamlı birilerinin önüne atar. her zaman o ortama kadir inanır kılıklı bir karakterin girip "lan insanlık gururu diye bir şeyden haberiniz yok mu" şeklinde hönkürmesini hayal etseniz de yok olmaz böyle bir şey.

  çöken şey insanlık mıdır ? fazla para sahibi olmak insanları körleştirir mi ? bilinmez ama "üst düzey" denilen insanların çoğu aslında zenginlik içinde sefaleti çekerler. * * *
  6 ... gothic evil
 2. 2.
  (bkz: yapma guzel kardesim yapma canim arkadasim)
  -1 ... c2d
 3. 3.
  hatunun wireless özelliğindendir. para yemek için sosyetenin çekim alanından çıkmamayı tercih eder. alan memnun veren memnun. bize ne??
  3 -1 ... arjen robben
 4. 4.
  (bkz: hatunu yeni donanım sihirbazı gibi kullanmak)
  (bkz: sende haklısın)
  ... ysg