bugün

prim yapacagina inandigim durum olmasina ragmen ozgunluk icermedigi icin de hatundan eksi puan alinabilir. Sıkıntı ise vedat gibi baslayip mehmet yasine dönüşurse bunye o fena iste.
çoğu zaman hüsranla sonuçlanır. kendimden biliyorum. denedim, sonuç hüsran.

bir kere bıçağı hangi el ile tutup, hangi el ile çatalı tutacağımı buluşmadan çok sonra öğrendim. meğerse ters tutmuşum. kız da zaten bir daha buluşmak falan istemedi amk. daha da o günden sonra elime çatal falan almıyorum. mesela artık pilavı arap usulü avuçluyarak yiyorum. zaten suudi arabistan'dan evlenme teklifi aldım, yarın gidiyorum kutsal topraklara.
kötü bir şeydir yapmayın.
ağzına yarrak verse "aa ben bunu daha önce fransa'da yemiştim" mi dicen. ayıp ayıp.
-hmmm mantar soslu bonfilenin fransız usulüyle hafif kızartılmasının harika olacağını düşünüyorum.
-aşkım onu boşver de bu akşam ne yapıyoruz, bir planın var mı?
-çok şahane bir restoran biliyorum, özellikle pekin ördeğinin ince kıyılmış soslu patatesle sunumu göz kamaştırıyor.
-bize gidip kahve içmeye ne dersin?
-bonfile ne olacak? bak hala şarabın duruyor.
-bitti vedat bitti.
-ne oldu ya niye kalktın, tavada ızgara eti mi beğenmedin yoksa?
o el titreyecek arkadaş. titremezse, o heyecanı yakalayamazsak, ilk buluşmanın tadı çıkmaz.
denize düşen telefonunuza aldırmadan yemeğe devam ederek gösteriş yaparsınız.
18. saniye
http://www.youtube.com/watch?v=l0qSm3CUrxA
bir recep ivedik değildir.
Bir işe yaramayacağı gibi kendinize olan öz saygınızı da önemsemiyor olduğunuzu gösterir.
Kasmayın rahat olun, kişisel gelişmişliğinizi yükseltmeyi amaçlıyorsanız böyle basitliklerden kaçının. Kendiniz olun böylece değerli olduğunuzu hissedin bunun gerçek olduğuna da emin olun.
Yeri geldi mi bir esnaf lokantasında bol soğanlı lahmacun yiyebileceğiniz ve bunda bir sakınca görmeyen samimi ve olgun insanlarla olun siz de görmeyin ki zaten yoktur.
Sonra farklı deniz lezzetleri tadacağınız şık bir mekanda da oturursunuz.
Önemli olan eylemlerdir önemli olan eylemlerle deneyimlemiş olduklarınızdır.
içi salyalarla dolu midenizi şişirmek için yedikleriniz değil.
ukalalıktır. antipatiktir.