bugün

hatuna pompalamak
Simdi sakin ol ve elindeki klavyeyi yavasca yere birak
(bkz: Tek elle entry girmek)

(Bkz:Tdk terk)
(bkz: lpg pompalamak)
(bkz: sakin ol şampuan)
Niye sen pompacı mısın gardaş?
oha dediğimdir.
(bkz: yazar bu entrysinde içmiş)
bir pompacının anıları.
pompalamasyon bu onun misyon.
(bkz: geçen gün yine pompalıyorum)
otogazla benzin pompasını birbirine sokmak.
bunu bir de araba lastiğine yapayım!
(bkz: aferin oğluma)
(bkz: devam et böyle)
(bkz: seneye konsere)
(bkz: göndericem seni)
(bkz: ufaklığın canı sıkıldı galiba)
(bkz: pompalamasyon bu benim misyon)
(bkz: pompacı günlükleri)
(bkz: akuzatif ve datif nedir fikir sahibi olmak)
(bkz: arif in manchester a attığı gol)
(bkz: head shoulders da iyi köpürüyo)
sevdiceğin tenine bal sürülür ve ona doyumsuz dakikaların başlayacağı sinyali verilir. oysa korkunç planlarınız vardır. çünkü o kadın kötü bir insandır ve sizi üzmüştür.

hiçbir şeyden habersiz, sıcak bir günü seks ile daha da ateşli yapmaya gönüllü partnerin üzerine bal dökülmeye başlanarak, kalp atışları 130'a çıkarılır. göbekli piç, üzerinden bal yenileceğini düşünüp heyecandan kıvranmaya, garip garip sesler çıkarmaya başlamıştır.

pürüzsüz teni ile balparmak tüp balı göğüslerine sıvayan taze nefesli kadının üzerine aniden, migrostan aldığınız 3 kiloluk muhabbet kuşu yemi boca edilir. ne olduğunu anlamaya çalışan kızın elleri ve ayakları hızlıca bağlanıp (tercihen koli bandı) kalan nahiyelerine de bal sürülüp, üzerine kuş yemi yapıştırıldıktan sonra öğlenin yakıcı güneşinde balkona bırakılır çıplak halde.

önce bir kaç meraklı kuş, ekmeğinin peşindeki bir kaç eşref-i mahlukat yaklaşır bacaklara. acımasız gagası ile tadına bakar yemin. hayvanlara özgü o muhteşem haberleşme ağına yakışır olarak, civardaki tüm kuşları toplar. bir kaç gıdıklanma ile başlayan av, kanlı bir gaga şölenine dönüşmüş, az önce yatakta hayır oram acıyor, buram da şöyle oluyor, şuramı da öpme, beni seviyor musun, hayır ağzıma olmaz diye kapris yapan kadını 30-40 kadar kuş gagalamakta memeyi baldırları yemektedir.

çığlıkları, kuşların gak gak sesine karışan kadın "bir daha tövbe" "kezbanlığı bırakacağım" "kafa sikmeyeceğim" diye yalvarmakta, lakin siz buna aldırmadan balkonun kenarında buzlu kolanızı yudumlamaktasınızdır.

işte intikam budur dostlar. intikam soğuk ve kuş yemi ile yenir.
görsel
2 aydır elime pompaladığımdan aklıma gelen bir şey yok sadece boşaldıktan sonra bu kadınlar bazen çok mu gereksiz acaba diye düşünmüyor değilim, kısmetim acayip derecede kapanmış durumda. Annem nasıl dualar ediyorsa artık bence çok sağlam ediyor.
varsa kızkardeşi/kuzeni/kankasının da işleme dahil olduğunun hayal edildiği fantazilerdir.
güncel Önemli Başlıklar