bugün

(bkz: eski sevgili)
bana hic itici gelmeyen erkek modeli.
Kız ve kadından daha samimidir bence. Hatta ilk sırayı karı alır.
Sevgilinize istediğinizi söyleyin sıkıntı değil kendi aranızdaki mevzu da arkadaşlarınıza falan sevgilinizi anlatırken benim hatun falan diye bahsetmeyin, hakkatten çok itici oluyorsunuz.
itici değildir. Hatta belki çekici bile olabilir. *
olmayan iticilik.

herkese söylemediği sürece bebeyyim olan erkek modelidir.

en çok da şeyi seviyorum, hani böyle başkalarına sizden bahsederken "benim hatun böyle böyle yapıyor" gibisinden anlatıyor ya.

"benim hatun kızıyor" gibi. ait hissettiriyor.

ama hatunum demeyecek. o ne aq?
hatun'ları sürekli değişen erkeklerdir.

ben bana özel şeyler söylenmesini severim, hatun her sevgiliye söylenir.
yoktur. o erkeğe itici diyen ağır kezbandır.
Hoslandiginiz kisinin agzindan duyarsaniz Itici degildir cekicidir o. “benim hatun” super lan.
"Hatunnn" ne demek amınakoyayım ya. Köpek mi bu it mi anlamadım ki. Iyice bokunu çıkartıyorsunuz arkadaşım olayın.

Sanki sevgilisine aşkım, hatun, bebeğim denmeden sevgili olduğunuz anlaşılmıyor adamın agzinda sakı gibi.
(bkz: acun abi almanyadan geldim beatbox yapcam)

şimdi ne alaka diyeceksiniz, ben de bilmiyorum. eşit iticilikte olanları beynim aynı kategoriye sokuyor böyle. rahatsız edici bi çirkinliği var, tanımlayamıyorum. bana uzak allah'a yakın olsunlar.
http://www.youtube.com/watch?v=92kdCzcBkvE

bir ben seviyorum heralde.
sevgilisine hitap etme şekli buysa kesinlikle var olan iticiliktir.

muhabbet arasında güzel hatun vs diyorsa sapıktır. yolludur belki de vurduruyordur.

edit: siz hala bunu mu tartışıyonuz.
bana çok etkileyici geliyor.
istemsiz gülüyorum.
Hatun haydi yemeğe gidelim. Neden bence çok sansasyonel.
isviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre dünyanın en çekici erkekleri hatun diyen erkeklermis. bu yüzden dünyanın en çekici erkekleri dolaylı yoldan Türkler olarak gösteriliyor. çünkü elin yabancısı hanımına hatun demiyor my diary diyor sweetheart diyor hot chick diyor.

yabancı kadınlar partnerinizin size nasıl hitap etmesini isterdiniz sorusuna %65 lik oranla hatun cevabını vermişler. bilimin adamları da bizim dilimizde hatun yok diyorlar o da ne demek diyorlar. kadınlar da olsun Türkler hanımlarına diyor çok güzel ben de bana hatun denmesini çok isterim diye cevap vermişler. siz de hala beğenmeyin.
Götünde bi' batman bokla ortalıkta sap dolanan kezban takıntısıdır.
Ben söyleyince niye orgasm oluyorsunuz o zaman?

He pardon benim sesim seksiydi dimi ondan.
başkasıyla konuşurken benim hatun derse itici ama sevgilisiyle konuşurken hatunum derse pek de itiici değil sanki.
Geçen gün otobüste önümde oturuyordu konuştu telefonda baktım hatun yazıyor itici mi değil mi karar veremedim şuan kişiye bağlı. Sjjsjsjsj.
anne babasına özenen erkektir. bundan hoşlanan kızın daddy sıkıntıları vardır.

öğk.
Hatun diyen erkek bana kıro gibi geliyor.
Ermeni döllerinin zoruna giden hitap biçimidir. Sanane mk beyinsizi isteyen istediği şekilde hitap eder.
Cnm yazan erkek iticiliği ile karpışır.

Bir de kadın diyenleri var get away from me yaa.
Herif diyen kız iticiliğiyle ölümüne kapışır.

Neyse siz uzak durun bu kroluklardan.