bugün

hatem ben arfa da oynuyor be aga. messi'den sonra gördüğüm en iyi sol ayaklardan biri.
Bu sene o sene.
Transfer dönemi başladığına göre hayırlı olsun. Evet.
Artık spor muhabirleri her transfer döneminde bu haberi yaptıklarından alışkanlık haline gelmiş. bu sene fenerin ben arfaya ihtiyacı olmamasına rağmen kendilerini tutamayıp bir kez daha haber yapmışlardır. Emekli olana kadar kurtulamayacağız sanırım bu isimden.
Yine haber olmuş. Transfer dönemi hayırlı olsun. Evet.
bazı duyumlara ve haberlere göre bitmiş transferdir. işin sadece resmîyete dökülmesi kalmış. 1-2 güne istanbul'a gelip imzayı atacakmış. zaten psg kadrosundan çıkarılmış ve paf takıma verilmiş.
yazanların yaşları küçük herhalde, ne futbolcular geldi gitti türkiye'ye. hagi, van hooijdonk, ribery, yattara, roberto carlos, anelka... ben arfa dediğiniz futbolcu bir istikrar yakalayamamış oradan oraya savrulmuş bir adam. evet güzel, yetenekli bir oyuncu ama bu saydıklarım kadar iyi bir oyuncu değil.
bu da robben transferi gibi her sene gündeme gelen transfer iddiasıdır. gerçekleşmesini dört gözle bekliyoruz. ayağında top tutacak futbolcuya ihtiyacımız var. yanına da güzel bir santrafor alınca tadından yenmez.
eğer gerçekleşmesse gene sezon içinde sıkıntılar ileriye top taşıyamamalar görüp kanser olacağız.
fener bu kadar uğraştıysa bunu almak için, iki seneye kalmaz ya galatasaray'da ya trabzonspor'da. belhanda ve cardozo örneklerinde olduğu gibi.
büyük ihtimalle psg den fenerbahçeye kiralık olarak gelecek transferdir.
geçtiğimiz yaz spor gündemimizi fazlasıyla meşgul eden haberlerden biri.
Gelirse bir de kanat kiralarsak ligin içinden geçeriz, uefada yarı finali görürüz.
Bazı sevgi pıtırcıkları fenerbahçe'ye mali kısıtlama gelsin, haksız rekabet oluyor demiş. iyi de kadroyu güçlendirmezsek avrupa'da diğer takımlarla nasıl rekabet edeceğiz o zaman? Barca'ya real'e de kısıtlama gelsin, herkes transfere eşit para ayırsın o zaman. Hahah ulan ne sivri zekalılar var arkadaş.
Zenginliğin Nasıl da haksız rekabete yol açtığını gösteren transfer. Bu yüzden Fenerbahçe gibi zengin kulüplere maddi kısıtlamalar getirilmesi yerinde olacaktır. Yoksa eşit şartlarda mücadele edemeyeceğiz.
birçok yerde kesinleşmiştir olarak yazsa da, resmi bir açıklama gelmeden paçaları sıvamamak lazım. gelirse lig garanti, avrupa ligi'nde de finali görebiliriz.
durun daha lensi hazmedemedik, ben arfa çok hızlı oldu.

güzel transferdir, isabetli transferdir.

edit: adamın yerine draxler'i almışlar, o yüzden de o kadar garip gelmemeli.