1. 1.
  Siz Kimin evimden kimi kovuyorsunuz lan amına koduklarım diye düşüncelere sebep olan, genişlikte çığır Açmış itlerin kansız eylemi.

  Hayır babasının evinden misafir çocuğunu kovuyor sanki pezevenk! Biz hepinizden nefret ediyoruz ama eylem yapsak adımız ırkçı olur. Bu amına koduklarım iyice aşmış. Bizden çok sahiplenmişler götverenler. işgüzarlığa bak.

  hatayda afgan istemiyoruz eylemi yapan suriyeliler
  9 -2 ... serdarsl06
 2. 2.
  hatayda afgan istemiyoruz eylemi yapan suriyeliler
  1 ... 1974197819741978
 3. 3.
  kahkaha attıran suriyelilerdir.

  Afgan go home, Türkmen sie.

  t:destek verdiğimiz suriyeli kardeşlerimiz.
  3 -3 ... telefoncu ekrem
 4. 4.
  Bizde Suriyeli istemiyoruz diye pankart açalım o zaman.
  4 ... attilababurmete
 5. 5.
  suriyeli kardeşlerimizin ülkemizi sahiplendiğini gösteren çok güzel bir hareket. hayır o kadar rahatlar ki ulan acaba ben mi mülteciyim diye içinden geçiriyor insan.
  9 ... leyte
 6. 6.
  Ümmeti muhammediyenin haklı tepkisidir.

  Bak sen şu terbiyesiz afganların yaptığına, utanmadan suriyeli kardeşlerimizin rahatını kaçırıyorlar.
  3 ... agnostos
 7. 7.
  Güler misin, ağlar mısın. Ahaha.
  3 ... asin
 8. 8.
  ironi mi hedef sasirtma mi bir deli kuyaya tas atmis kirk akilli cikaramamis tarzi bir eylem.
  2 ... kafabulanadam
 9. 9.
  çiçek pasajı vol 2 loading...

  az kaldı suriyeliler kapılarınıza kırmızı x konacak... umarım bunlar yaşanmadan paşa paşa gidersiniz ama işte tarih tekerrür eder.
  2 -1 ... resty
 10. 10.
  Afganları tanısanız siz suriyeliler ile eylem yaparsınız zaten. Bu ülkedeki en tehlikeli göçmenler afganlardır ve yasadışı yollarla gelirler. Göçmen hukukunu bir okumaniz lazım. iran üzerinden yürüyerek ülkeye gelen bir güruh . Geldikçe de geliyorlar. Şu an 3 milyona yakınlar ve çoğu istanbul' da. Çoğunuz onlari suriyeli saniyorsunuz ve de. Genellikle kağıt topluyorlar ve örgütlenmişler . Sınırdaki kamplara yerleşiyorlar önce sonra da yayılıyorlar. Hepsi kötü diyemem ama kıtır kıtır kafa kesilen bir ülkeden geliyorlar.
  Adam anlatıyor mesela dayısını kıtır kıtır kesmişler. Abd askerleri.
  Medeniyet görmemişler. Hep savaş , pislik görmüşler abd sagolsun.
  Geceleri fırıncılardan bayat çöpe atılacak ekmekleri istiyorlar ama fırıncılar vermiyorlar. Çöpe atıyorlar. Genellikle toplu olarak ev tutuyorlar 8- 9 erkek falan. Bir corba yapip, içine ekmek atıp onu yiyorlar.

  Bir tanesi gece çöpten ekmek çıkardı. Bizi görünce gizlendi ama sonra işte... neyse ya. Ne diyeyim. En yakın arkadaşlarım bile gebersinler. Ülkelerine gidip ne halt yiyorlarsa yesinler diyorlar.
  Bizim ülkede de onlari geliştirip, entegre edebileceğimiz bir kurum yok harbiden. Atılsınlar zaten ne diyeyim. Geleceğimizde olmaması gereken ılk mülteciler afgan ve ıraklılar bence.
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli