1. 1.
    Çok değil 2 sene önceye kadar 5,5 6 TL civarında seyreden Hatay usulü soslu dönerin 10 lira olması durumu. bu arada en ucuzu on lira yani. Sen ki o muazzam sosun ve acı biber turşusu ile kalbinde taht kurmuştun. Artık zerre yaşama sevincim kalmadı. Yazıklar olsun.
    5 -1 ... domestik ev hanimi
  2. 2.
    10 liraya iyiymiş dedirten başlık.
    Bu tarafta tavuk dürümü bile 14 oldu hatay usulü nün.
    1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  3. 3.
    üzmüştür. hayat pahalılığı malum. siyasiler her ne kadar kriz yok her şey mikemmel deseler bile bir pazara çıkınca veya markete gidince, yemek salonuna oturup ailece karnımızı doyurak deyince durum netleşiyor tabi.

yıllar önce hatayda iken hafta sonlarının değişmez yiyeceği idi bu soslu döner. 1.5 milyon lira idi yanlış hatırlamıyorsam. iki elinle kavrardın ağaç dalı gibiydi maşallah. kendini zorlayıp öğle saat 12 civarlarında bundan 2 tane yiyince akşamında yemek yiyemiyordun ertesi sabahı ise hafif bir kahvaltı ile geçiştirebiliyordun. öylesine doyuruyordu insanı. birkaç sene içerisinde istanbulda açacağım lan bunun dükkanını. sözlükten gelenlere yarı fiyatına olsun hadi sabah sabah vereyim müjdesini *
    6 -1 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    10 sene Antakya'da yaşadım. gerçek Antakya dönerini Antakya dışında bir yerde yeme ümidim günden güne tükeniyor.
    ... paralel evrenden dusen insan
  5. 5.
    Dolar yükseldiği içindir. Evet.
    1 ... oytunkaran
  6. 6.
    Yöneticilerin halkın isteğine cevap vermesidir. Millet herşeyin daha pahalı, daha ulaşılmaz olması yönünde kullandı tercih hakkını. Umut ediyorum ki daha da pahalanırda milletimiz daha da mutlu olur böylece.
    ... kardabi
  7. 7.
    Geçen sene de 6ydı burada şimdi 8.5 yapımından yapımına değişiyor bazı yerlerde min 10

Stagflasyon gerçeğini bu sene çok üst düzey hissedicez. Cepteki para ürünleri almaya yetmicek. Üretici de satamayınca topyekûn bir savaşın içerisine daha düşeceğiz

Bunu düzeltmenin yolu reel politikadan geçer. Ancak başarısız olduğunu bir türlü kabul etmeyen hükümet var ortada.

Yani sonuç olarak... Hayırlısı olsun.
    ... keyf kahyasi
  8. 8.
    bugun zurna dürüm denilen hatay soslu döner yedim 9 liraydi. isteyene siparis numarasini verebilirim*.
    ... x e deger veren adam