1. 1.
  önce yolda giden kadına çarpıp, sonra kadına tekme ve yumruklarla saldırı. ayırmaya çalışan yaşlı adama da kaskla vuruyor, adamın gözünde görme kaybı olacağı söyleniyor.

  https://www.sozcu.com.tr/...ekme-tokat-dovdu-2367319/

  serbest bırakılmış. bu kadar suç işleyen biri neden serbest bırakılır? şimdi bu saldırgana gerek hamile kişinin yakınları, gerek yaşlı adamın yakınları bir şeyler yapsalar o zaman mahkeme onları da serbest bırakacak mı?
  6 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 2. 2.
  Onun ben mk !
  2 -1 ... hissiyatsiz
 3. 3.
  Serbest kalıp tepki üzerine tekrar tutuklanması ülkedeki hukuk sisteminin ne kadar zayıf olduğunu göstermeye yetiyor sanırım.
  3 ... jine xirab
 4. 4.
  ne kolay dayak yiyor aq millet. Ulan herif önüne gelene dalıyor işte sallasanıza bir iki yumruk odun bişey.
  ... mahmut sezar
 5. 5.
  yaşlı amcanın veya kadının yakınları bu esadçı görünümlü teröriste bir şeyler yaparlarsa adaletin hiçbir şey demeye hakkı yoktur o zaman. biri iç kanama geçirmiş, diğerinin gözü kör olmuş. daha ne olması lazımdı tutuklanması için, ölmeleri mi?
  1 -3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 6. 6.
  Arap kültürü Hatay Antep Adana iyice yerleşmiş.
  Bu Suriyeliler ülkenin a... k...
  Akp kendi taraftarlarını serbest bıraksın diye çıkardığı yasalar böyle ibnelere de yarıyor. Ve piç dışarıda. Zamanında palayla saldıranlar otöbüste kadın dövenlerin dışarı çıktığı gibi.
  Sorumlu: AKP
  -1 ... ozan oyunbozan
 7. 7.
  şimdi orada herkes ses çıkarmalı mıydı ? yoksa hiç karışmadan yoluna devam mı etmeliydi kadın ? tabii herkes sesini çıkarmalı orada o kadını korumalı elinden ne geliyorsa polis, jandarmaya ulaşmalı. duyar sadece kibarlık, mütevazı olmak demek değildir. Yarın bu olayın benim ya da senin başına gelmeyeceği ne malum ?
  ... peri10
 8. 8.
  anca burdan boş boş küfür etmekten başka elimden bi bok gelmese de yine de edecem içimde kalmasın. amına çaktığımın çocuğu, cibiliyetini sikeyim senin !!!
  ... seekthereallget
 9. 9.
  serbest bırakılma kararına edilen itiraz neticesinde tutuklanmıştır.

  tutuklanma kısmına bu kadar takılmanın bir anlamı yok, önemli olan hüküm verilirken cimri davranmamak.
  ... raduyev