1. 1.
    önce yolda giden kadına çarpıp, sonra kadına tekme ve yumruklarla saldırı. ayırmaya çalışan yaşlı adama da kaskla vuruyor, adamın gözünde görme kaybı olacağı söyleniyor.

https://www.sozcu.com.tr/...ekme-tokat-dovdu-2367319/

serbest bırakılmış. bu kadar suç işleyen biri neden serbest bırakılır? şimdi bu saldırgana gerek hamile kişinin yakınları, gerek yaşlı adamın yakınları bir şeyler yapsalar o zaman mahkeme onları da serbest bırakacak mı?
    6 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 2.
    Onun ben mk !
    2 -1 ... hissiyatsiz
  3. 3.
    Serbest kalıp tepki üzerine tekrar tutuklanması ülkedeki hukuk sisteminin ne kadar zayıf olduğunu göstermeye yetiyor sanırım.
    3 ... jine xirab
  4. 4.
    ne kolay dayak yiyor aq millet. Ulan herif önüne gelene dalıyor işte sallasanıza bir iki yumruk odun bişey.
    ... mahmut sezar
  5. 5.
    yaşlı amcanın veya kadının yakınları bu esadçı görünümlü teröriste bir şeyler yaparlarsa adaletin hiçbir şey demeye hakkı yoktur o zaman. biri iç kanama geçirmiş, diğerinin gözü kör olmuş. daha ne olması lazımdı tutuklanması için, ölmeleri mi?
    1 -3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  6. 6.
    etraftan yaşlı bir adam hariç kimse müdahale etmemiş. sözlükte trabzon'lulara küfrediyorsunuz ama bu olayın trabzon'da olma ihtimali yok. geçenlerde bir videoda seyrettim trabzon'da sokakta karısını döven adamı millet linç etti.polis ellerinden almak için havaya ateş açtı.
    2 ... idrak yollari enfeksiyonu
  7. 7.
    Arap kültürü Hatay Antep Adana iyice yerleşmiş.
    Bu Suriyeliler ülkenin a... k...
    Akp kendi taraftarlarını serbest bıraksın diye çıkardığı yasalar böyle ibnelere de yarıyor. Ve piç dışarıda. Zamanında palayla saldıranlar otöbüste kadın dövenlerin dışarı çıktığı gibi.
    Sorumlu: AKP
    -1 ... ozan oyunbozan
  8. 8.
    Hatay'da ki baba yiğitler umarım bu kansızı linç eder. Aynı ilde olsaydım ben çoktan adresini bulup kan işetmiştim.

Sen hamile kadına nasıl el kaldırılsın lan.
    ... betonayakkabi
  9. 9.
    şimdi orada herkes ses çıkarmalı mıydı ? yoksa hiç karışmadan yoluna devam mı etmeliydi kadın ? tabii herkes sesini çıkarmalı orada o kadını korumalı elinden ne geliyorsa polis, jandarmaya ulaşmalı. duyar sadece kibarlık, mütevazı olmak demek değildir. Yarın bu olayın benim ya da senin başına gelmeyeceği ne malum ?
    ... peri10
  10. 10.
    anca burdan boş boş küfür etmekten başka elimden bi bok gelmese de yine de edecem içimde kalmasın. amına çaktığımın çocuğu, cibiliyetini sikeyim senin !!!
    ... seekthereallget