bugün

plakasız otobüslerle hatay'a oy kullanmaya getirilen öso'lulardır.

halk hesap soruyor, polis "onlar afrin'de görevli buraya oy kullanmaya geldiler" diyor.
buyrun izleyin;
https://streamable.com/2b0ta

türkçe konuşamayan ama oy kullanmaya gelen suriyeliler.
plakasız otobüsler.
bunlara müsade eden polis.

tekmili birden 24 haziran seçimleri...

ek: (bkz: 24 haziran 2018 yapılan seçim hileleri)
----------------------
---------------------
edit: "afrin'de görevli polisler" diye açıklama yapmış hatay valisi.
onlar nasıl polis aybalam? türkçe konuşamayan polis mi olur?
----------------------
---------------------
edit2: görüntüler ortada. plakasız araç ortada.
hatay valisi'nin yazdığı da ortada. daha de yi da yı nasıl yazacağını bilemeyen iktidarın valisine mi inanacağız, yoksa gördüklerimize, duyduklarımıza mı? siz bilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=x5TYReYGDwE
görsel

Konuyla ilgili hatay valisinin açıklaması.
türkçe konuşamayan türkiye cumhuriyeti vatandaşları oy kullanabilir bu konuda bir defa anlaşalım.

aracın plakasız olması kimin sorumluluğundaysa mutlaka bulunmalı ve gereken yapılmalı.
Seçim hilesi aynen. Twitterdakiler validen iyi biliyor olayları.
Videoda türkçe bile konuşamıyordu bu nasıl pöh.

Özel harekat mensupları değil bence onlar.
(bkz: çalıyorlar efendim durduramıyoruz)
ösonun terör örgütü olduğuna dair elimizde yeterli istihbarat yok.
Pöh, afrinde görevli asker vs denerek geçiştirilmiş lakin üniformalı değillerdi. Şu an haber kanallarında afrinde görevli oy kullanan askerleri gördüm ve üniformaları üzerlerindeydi. Zaten 50 kilo Bi deri Bi kemik jöh pöh mü olur...
bu adamlar çok yüksek ihtimalle tsk'ya tabi silahlı grupların üyeleri, bu kişiler için bir ara vefat etmeleri halinde şehitlik statüsü verilmesi tartışılıyordu fakat bunun için önce vatandaş olmaları lazım denmişti, sanırım vatandaş yapıldıkları için oy vermeye gelmişler, yasal olarak bir sıkıntı görünmüyor maalesef.
Ulan sosyal medyada hala polis olduklarını iddaa eden var. Lan bir tiplerine bakın aq ben suriyeliyim diye bağırıyor adamlar taşşak mı geçiyorsunuz siz ? Herşeyi geçtim polis olsalar neden plakasız araçlarla getirilsinler ? Peynir ekmekle mi yiyiyorsunuz bu beyninizi ?
sucukçu muhasebecisi'ni kurtarmaya yetmeyeceklerdir.

memleketimizde suriyeli istemiyoruz. kendi memleketine hayrı olmayanların bize hiç hayrı olmaz...