1. 1.
  Meral Akşener açıklaması.
  Yorumları alayım.
  1 -4 ... ozan oyunbozan
 2. 1.
  gerçekten askerimize moral vermek için gidenleri ayrı tutmak lazım. 20 taneden 1 tanesi anca o da zaten. diğerleri askerlerden çok cumhurbaşkanının olduğu yere ve kameraların yoğun olduğu yerlere yanaşıyorlardı hep. orada canını dişine takıp vatan hizmeti veren askerlere bu şekilde saygısızlık yapan babam olsa selam vermem şahsen. bunların bir çoğu her devrin adamları rüzgar ne yöne eserse o tarafa dönerler. geçmişe bakarsanız görürsünüz. daha geçen gün 2 tanesi çıkıp cumhurbaşkanına sitem etmedi mi beni neden götürmediniz diye. cıvık cıvık yağlı pis düşünceler..
  9 -3 ... mel mel bakan gibson
 3. 2.
  meral akşener'in iktidara gelme gibi bir ihtimali olmadığı için boş sözdür. tayyip erdoğan büyük bir hata yapmadığı sürece akp tek başına iktidar olmaya devam edecektir.

  özellikle sol partiler anadolu insanının isteklerine karşılık vermediği, veremediği sürece kaybedecektir. chp içindeki yüzde 3-4 ateist aykırı seçmen için bütün anadolu'yu yakmayı göze almıştır. bu kafayla alacağı tek şey ... kafası olur.

  edit: istediğiniz kadar eksileyin beyler. gerçek bu. kabul edin yada etmeyin.
  4 -13 ... manly man
 4. 3.
  askeri ziyaret etmeleri neden zoruna gitti maklube teyze?
  2 -6 ... ibni maymun
 5. 4.
  giden sanatçıları tasalandıran açıklamadır.
  1 -1 ... monk of monkmountain
 6. 5.
  Sanatçıların panik içinde sağa sola koşuşmasına, birbirlerini arayıp aq senin yüzünden gittik bak şimdi ne oldu diye sitem etmelerine sebep olan haber.
  -2 ... mahmut sezar
 7. 6.
  (bkz: hatay ı hatayla kapatmaya çalışmak)
  3 ... liz queen
 8. 7.
  burada kimse selamdan söz etmiyor ki.... parra parrra parra...sanatçı değirmeni suyla mı dönüyor?
  ... monk of monkmountain
 9. 8.
  bizim komşunun kaynının dayısı orada uzman çavuş dün yazdı insta'dan "abi hepsi buraya artizliğe gelmiş içlerinde sadece hande yener ilgilendi askerlerle uzun uzun sohbet edip kimseyi kırmadı gidene kadar elimizi bırakmadı" diye.
  1 -1 ... kafam bir milyon
 10. 9.
  vermezsen verme, bize milletimiz yeter! evet.

  yersen
  4 ... kazangap