bugün

birçoğu hiç bişey bulamadığı için iftira atma yoluna gitmişlerdir oradan da hiç bişey bulamayınca hadislerden sataşma yoluna gitmişlerdir, acınası mahlukatlardır.
allah kur'an'ında: ''bu öyle mümin bir kitaptır ki; kiminin imanını, kiminin de sapıklığını arttırır'' der.

bu allah kelamının ne kadar doğru olduğunu, günümüz ateistleri de gösteriyor ve biz de, kur'an'ın mucizeviliği karşısında saygı ile eğiliyoruz efendim...
kur'an'ın türkçesini okumadan ahkam kesmeye nazaran daha kabul edilebilir davranış. en azından bilerek eleştirme yoluna gider. okumadığı ve sağdan soldan duydukları ile dini yorumlayıp savunanlardan daha bilinçlidir bu adamlar.
inandığı ya da inanmadığı şeyi anlamaya çalışandır.
Kendilerini tatmin,müslümanları küçük düşürme isteğiyle imkansızı arzulayan canlı.
varlıkları sevindiricidir. ya okumadan kuran'a atıp tutan örümcek beyinlilere ne demeli? allah zaten oku der, ayrıca kuran'ı ilk okuyan insanlar müslüman değillerdi. sahabe, kuran'ı ilk okumadan önce müslüman mıydı?
keşke dindarlar da o kadar okusa.
okumadan, anlamadan, düşünmeden
"ben cennete gidecem, huriler bacaklarını açmış beni bekliyor"
hayali kuranlar, işte asıl berbat insanlar bunlardır.
ne yazık ki sayıları kur'an-ı kerim'i okuyan müslümanlardan daha fazladır.
okumadan anasından, babasından, abisinden duyduklarıyla müslüman olan insana göre yine de o kitabı okumuş olan insandır. ha bir de bütün kitapları okumuştur belki kim bilir, hepsindeki mantık hatalarını çıkarmıştır. kendince inanmamasına bir sebep vardır.
inandığı halde okumayanı düşündüren hal.
Bulamayacaklardır...
bi çok müslümandan daha çok okuyorlar yalnız ilginç.
fazla aramayacağını düşündüğüm ateisttir. bulması gayet kolay.
kafa sken organizmalardır.

mit de geç amk, niye skiyosun milletin kafasını? sktir git, inanma.
Bulamayacakmış. Kuranda hata Bulmaktan kolay ne var.
Bu vesile ile kuranı okuyan ateisttir. Daha az yanar belki.
Hata aramak için okuyanın işi kolayda, içinde insan öldürmekten, köleliğe onay vermeye kadar birçok ilkellik barındıran bir kitabı okuyupta hata görememek hakkaten taktire şayan.