1. 1.
  HATIRLA SEVGiLi

  Adnan Menderes'in hayatından ve dönemin siyasi ortamından kesitler sunan Hatırla Sevgili'de Beren Saat ile Kırık Kanatlar'dan tanıdığımız Cansel Elçin başrolleri paylaşıyor. Türkiye yakın tarihinin anlatıldığı bu yarı belgesel-drama, bu sezon atv ekranlarının en prestijli yapımlarından biri olmaya aday. Bir dörtlü aşk çıkmazının ardından, 27 Mayıs ihtilali iki çocukluk arkadaşını savcı ve zanlı olarak mahkemede karşı karşıya getiriyor. Bir yanda aşk hesaplaşması, diğer yanda adaleti tecelli ettirme arzusu. Türkiye'nin yakın tarihinin fon oluşturduğu son derece hareketli bir öykü, tıpkı bir dönem Çemberimde Gül Oya'nın yaptığı gibi kısa zamanda tiryakilik yaratacağa benziyor.

  Yapım: atv
  Proje Tasarım: Tomris Giritlioğlu
  Oyuncular: Beren Saat, Cansel Elçin
  http://www.ekrandostu.org/viewtopic.php?t=1495
  4 -1 ... chimeneyes
 2. 2.
  can dündar'ın danışmanlığını yaptığı televizyon dizisi.
  ... sulh
 3. 3.
  eski bir türk sanat müziği şarkısı.
  -1 ... fowler
 4. 4.
  sevgilinin en sıradan yaşanan olayları bile unutmaması için kafasını didik didik yaparken söylenen sözlerin %1'i.
  -1 ... mentol
 5. 5.
  atv'de virt zirt reklami cikan yeni baslayacak yerli dizi.
  1 -1 ... kopush
 6. 6.
  çekim teknikleri oldukça farklı olan, sit-com'lardan bunalan türk halkı için yeni bir alternatif olan yeni dizi.
  ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  atv'de pek yakında diye reklamları durmaksızın geçen, aliye bitti diye onun yerine onun gün ve saatinde verilme potansiyeli yüksek, görüntüleri nostaljik türk filmleri gibi eskitilmiş olan dizidir. kırık kanatlar'daki yüzbaşı cemal'in yanı sıra serseri dizisinden tanıdığımız okan yalabık da oynuyor.
  ... bettyboop
 8. 8.
  merak ettiğim ancak gerekli gereksiz her dakika gösterilen reklamları nedeniyle insanı çıldırtan yeni yapım atv dizisi.can dündar'ın danışmanlık yapması izlemek için tercih sebebidir yine de.
  1 ... ciddik kusu
 9. 9.
  ilk bölümü itibariyle tutması gerektiğini düşündüğüm dizi. referans olarak başucumda müzik, değişim yılları türünden kitaplar alınmış zannımca. okurken gözümde canlandırdığım gibi ekrana yansıtılmış hikayeler.
  1 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
 10. 10.
  An itibari ile bitmiş ve şahsım adıma çok beğenmiş olduğum gayet iyi bir kadro ve konuya sahip dekorlar ve kıyafetlerinde mükemmel oturtulduğu izlenilmesi gereken dizi
  2 ... frost