bugün

Başüstünde tutulması gereken vefalı, güzel yürekli ve can dostu sevgilidir.

Bunu yapan sevgili ilerde elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmaz. Ben yaparım sen keyfine bak der.

Eee ne demişler. Hastalıkta ve sağlıkta ...
Atem tutem ben seni, şekere katem ben seni denilesi ulu insandır.
Çerçeveletip duvara asın.
18-20 arası anaçtır, cimcimedir. 20-24 arası çorbayı getirip kavga çıkarır, hiç sekmez. 24-30 arası aynı anda çorba getiren kişi sayısı birden fazla olduğu için gelsin kaos. 30-35 çorbayı satın alır getirir ya da uzaktan sipariş eder evinize.

35’ten sonra hala bu üsttekilerden birinin kıymeti bilinememişse çorbanızı kendiniz yaparsınız beyler.
Azalarak bitmek uzere. Ustune bir de portakal sıkanını bile tanidim. Nesilleri tukenmeden kaybetmemek lazim.
(bkz: seni seviyorum demenin farklı yolları)ndan birini kullanan sevgilidir.
Kıymeti bilinmediği konusunda söylemler dönüyor ortalıkta!
Eğer bunu yapan bir kadın ise,; Biz erkeklerin çoğu onu da haketmiyor. Sonra kıymet bilmiyoruz.

Eğer bunu yapan bir erkek ise; kesinlik kıymeti bilinmesi gerekir.
"Sana çorba yaptım bana gel." Diyen sayılmıyor galiba. *
(bkz: ütopya)
YArrak bulursunuz o sevgiliyi, heheh!.. kızlar sikmeyeceği eşeğin önüne bir dirhem dahi ot koymaz...
böyle bir sevgili? tamam yani cinsiyeti dişiyse gayet normaldir de ama erkekse... yok canım! hangi dünyada yaşıyorsunuz?
Covid olur. Enayi.
Söyle bir sevgilim olmadı ya ona yanarım.
hastayken annesinin yaptığı çorbayı bir de annesinin hayır duası ve selamı ile getiren sevgili kadar sevgili değildir. Sevgili için ilişkide iyi bir adımdır. ileriye dönük sağlıkta ve hastalıkta olarak devam eden bir takım vaatlerde hasta olan sevgilinin gözlerini dolduracak vefalı bir eylemdir.
öyle biri bulunursa bu devirde hemen nikahı basmak lazım.
O çorbayi içtiysen düğünü de yapacaksın. Gizli mesaj budur.
tavuk suyuna sebze çorbası bilmiyorsa boşuna gelmesin.
hemen çorbayı içip yatağa geçmek ve aslında ben sana hastayım diyip sıcacık içine girip gidip gelmek lazım. sonuçta çorbayı da sıcak diye içiyoruz.
Candan Sevilesi nev-i şahsına münhasır bireydir.

Şu zamanda böylelerinin denk gelmesi şansdır.

Çorba yapan ellerin dert görmesin emi.
Olmayan sevgilidir. Ben böyle şey görmedim. Uzun zamandır hasta olmuyordum covid başladığından beri şimdi de olmazdım da biraz da ben davetiye çıkardım mal gibi. Çok şükür covid falan değilim hiç de olmadım ama tekim ve bir sıcak çorba bile midemi bulandırıyor. Resmen başım alev alıyor ateşten. Offf.
''anama ana diyesin, babama baba diyesin. sen bize gelin gelesin'' dedirten sevgilidir.

(bkz: keşke bundanım olsa)
güncel Önemli Başlıklar