1. .
    hasta oLduğunuzda hastaLığınızı pekiştiren bir eyLemdir.. bu eyLemi yaparken inanıLmaz haz duyarsınız.. "ııııhhhh, aaahhh".. hasta oLduğum zaman en çok bu eyLemi gerçekLeştireceğim için sevinirim.. inLedikçe inLeyesi geLir insanın.. "ıhhhh, ahhhh öLüyorum".. anneniz bu iniLtiLerinizi duyunca size daha çok bakar.. "ne istiyorsun yavrum?".. "ııııhhhh, aaahhh çorba oLsa hiç fena oLmazdı".. "hemen yapayım evLadım".. birde yanınızdakiLerin sinirini bozma etkisi vardır ki süperdir.. "ııııhhh, aaahhhh".. "yeter Lan inLeme artık".. "hastayım Lan ben.. karışmayın bana.. işine geLmiyorsa çık odamdan.. ııııhhhh, aaaahhh"..
    5 -1 ... tucimania
  2. .
    hasta refleksi. haz kısmı göreceli yargı...
    1 ... handushka
  3. .
    (bkz: çorba isteyen yazar başlıkları)
    3 ... sally
  4. .
    ininde avını parçalayan ayı gibi olmasa da yine de hayvanımsı bir inlemedir. büyülü bir etkisi vardır, inlersiniz çorba gelir, daha içten inlersiniz başınız okşanır vs vs. inlemenin dozunu arttırdıkça hasta olmanın sunduğu tüm avantajlardan faydalanırsınız.
    1 ... asiti kaçmış kola
  5. .
    (bkz: hastalandığına değil de huy kaptığına yanmak)
    ... handushka
  6. .
    (bkz: sözlük sana inliyorum sevgilim sen anla)
    2 ... yasak merve
  7. .
    inleyerek savaşları bile durdurabilirsiniz. * *
    ... hyperion
  8. .
    (bkz: bir hastalık olarak sevisme)**
    1 ... gazoz_kapagi
  9. .
    (bkz: inleyen nagmeler)
    ... mulayim
  10. .
    --spoiler--

.diş ağrısının da kendine göre hazzı vardır. bir ay boyunca dişlerim ağrıdığından biliyorum ki, bu ,işte de bir haz var. söz konusu durumda insanlar saklı kinlenmiyorlar, inliyorlar, ama bunlar içten acılar değil, sinsi inlemeler ve işin bütün sırrı da bu sinsilikte. acı çeken kişi, inlemeleriyle duyduğu zevki dışarı vuruyor, eğer inlemekten zevk almasaydı inlemezdi.

--spoiler--

böylede bir psikopattır insanoğlu.

(bkz: yeraltından notlar)
    1 ... no leaf clover