bugün

sadece müşteri değil, yolunacak kaz olarak da gördüğü gerçektir.
tabi bu özel hastaneler için geçerli.
dürüst olanları için bir şey diyemem. onları ayırıyorum ama , bu şekilde bir çok hastane bilirim ki çok da zorunlu olmadığı halde tahlilden başlayıp, tertemiz kulağını yıkamaya çalışmasına kadar bir şekil de cebindeki parayı almaya çalışır.
bizzat kendi gözümle şahit olduğum üzere, bir yakınımın ayak serçe parmağındaki bir çatlak yüzünden diz kapağının altına kadar alçıya alınmasından sonra ben bunlardan ürktüm.
umarım gece yatarken insanların hasta olması için dua etmiyorlardır.
ya " o kadar yatırım yapılmış bir şekilde bu dükkanın dönmesi gerekir" diyenleri de duyar gibiyim.
doğrudur elbette. ama yukarı da dediğim gibi ekstra çıkarıp, seni para getirecek gereksiz işlemlere sokmayıp, cebindeki paranın sın kuruşuna kadar almaya kalkmadan.
hiç sormayın aga yaa, acıbadem'de hele bunu dibine kadar hissediyorsunuz. acıbadem sigortası olanlar ile olmayanlar arasında bildiğiniz rütbe farkı var sanki aq
insanımız insan değil ki doktorumuz doktor olsun. sanki doktor çinden geliyor sanki türkiyeye.

çok paracı doktorlara. alayı paralar bağırsağzınıda düğüm olsun kalsın.
Özel hastane işinde özellikle sektörün hakimi konumunda olan birkaç markanın döndürdüğü paraları bilseniz götünüz uçuklar. isim sahibi iyi bir cerrah ayda 500 bin tl lere varan paralar kazanabiliyorsa ve bir hastane bu tarz ödemeleri sıkıntıya girmeden yapıyorsa hesap edin işte. Ortalama bir radyoloji departmani için istanbul gibi bir şehirde aylik 1.5-2 milyon tl lik net karlar yeterli bulunmuyor yönetim tarafından anlayın işte agalar.
güncel Önemli Başlıklar