1. 1.
  sağlık bakanı recep akdağ'ın açıklamasının ardından, hayretler içerisinde doğru olduğunu öğrendiğim hadise. bu doktorları göz altına aldıranlar hakim ve savcılarmış. allah mısınız ulan siz, kendinizi ne zannediyorsunuz? insanlar sizden adalet, dürüstlük bekliyor. siz de böyle yaparsanız yaşanır mı bu ülkede!

  haberin linki;

  http://www.sabah.com.tr/G...k_bakanindan_sok_aciklama
  6 ... banabihalgeldi
 2. 2.
  (bkz: mevkisi alınınca bir hiç olacak adamlar)
  1 ... cornelia
 3. 3.
  doktorların gelen hastaların çoğuna! köpek gibi davrandıklarını göz önüne alırsak , son derece olağan durum.

  elbette haksız yere gözaltına alınanları demiyorum, ancak hastaya hakaret eden doktor da hiç bir şey olmamış gibi gününe devam etmesini istemiyorum.

  bir çok defa doktorlardan hakaret yemiş bir birey olarak. beter olsunlar ne diyeyim.

  benim ahım tutuyor. sflsf
  5 -2 ... damdaki deli
 4. 4.
  hukuk kavramından haberi olmayan cahillerin yaptığı yorumlardır. hukuk düzeninin devamı için ,devlet savcıya göz altına aldırma, hakime de tutuklama yetkisi vermiştir.
  savcı suçu sabit gördüğünde göz altına aldırmaz ise, hakim de suçu sabit gördüğünde tutuklama yetkisini kullanmaz ise türkiyede orman kanunu işler. ki yetkisini kullanmayan yargı mensubu da görevi ihmaleden yargılanır.
  suçu sabit görülmeyen vatandaşa karşı yetkilerini kötüye kullanan yargı mensupları da yargılanır ve yargılanacaklarını da çok iyi bilirler. paniğe gerek yok.
  -1 ... kaplus
 5. 5.
  üç kuruşluk hukuk bilgisi olmayanların sözlükte eleştirdiği durumdur . hadi hukuk uzmanlık gerektiren bir alan , hastahaneye gittiğinde çevresinede bakmaz bu andavallar. bakın şurada şöyle birşey var [null http://bartindevlet.gov.t.../haber_oncelik_sirasi.htm]. yani neymiş ? bazı hastaların öncelik sırası varmış , oradaki doktor uygulamak zorunda olduğu genelgeyi uygulamıyorsa sonuçlarına katlanırmış.
  -1 ... eyfel i satin alan hurdaci
 6. 6.
  zor bir ihtimaldir.
  ... gandalf92