bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sinir bozucu durumdur. işin yoksa akşama kadar bekle.

-randevum var.
    ... nattleite
  2. 2.
    randevum var randevum.
    ... jhnsky
  3. 3.
    sıranın ilerlemiyor olması bilin ki sizden önceki hasta veya hastaların derdinin, anlatacaklarının bitmemesi ve hekimi oyalamasındandır.
    2 ... abhartach lynch
  4. 4.
    Sinir bozar. Beklenen otobüsün gelmemesi gibidir. Ama sigara içip geldiğinizde 10 kişi içeriye girip çıkmış olur.
    1 ... gethere
  5. 5.
    hastaneye zorda kalmadikca gitmem gidince ameliyat olmadan gelmem o kadar ertelerim bu isleri.

ne yapiyorum ozel hastaneye gidiyorum.calisan 35 lira olmus muayene veriyorum cunku devlet hastanesinde sonuc gostermek icin bile gun veriliyor.ameliyat oldugumu dusunemiyorum hic cikamam heralde.

film icin sira muayene icin sira sonuc icin sira ameliyat icin sira veriliyor mu bilmiyorum.

acil servisi iyi calisiyor ama suriyeliler tarafindan istila edilmis bok goturuyor oraya girip hastalik kapmadan cikmak mumkun degil.

arkadas gecen yaz uyuz olmustu.
    yihahahaha.
    buna dayanamam.
    2 ... siyah kirmizi
  6. 6.
    Maddi durumunuz orta derece ise ve cok büyük bi hastalığınız yoksa bi muayene falansa özele gidin. Değmez vallahi o sıraya.
    ... entry de mi girmiyagh
  7. 7.
    ya hem doktorların sizle ilgilenmemesinden yakınırsınız (ilaç yazıp direkt salıverince falan)

hastalarla ilgilenince de sıra ilerlemiyo olur.

bırakın adamlar işini yapsın.
    1 -1 ... ibne unicorn