bugün

De bitişik.
Eskiden sabah erken giden en azından o gün muayene olabiliyordu. Şimdi iki ay sonrasına verilen poliklinik randevuları var.
muhtemelen kahrolurudum.
artık sıralar evde bekleniyor. randevular haftalar aylar sonrasına veriliyor.
Merak ettim yirmi saniye araştırdım. Bu hususun yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. Türkiye nüfüsu son on beş senede %10 artımışken aşağı yukarı. Hastahanelere gitme oranı % 300 den fazla artmış. Eskiye dönecek olursak eskiden ilaç kuyruğunda kadınları taciz eden insanları görecek kadar yaşlı birisi olarak ki ilaç kuyrukları merdivenden üst katlara oradan da hastahanenin dışına çıkardı. Tamam oy vermeyin. Hatta vermeyin zaten. Oy verilebilecek bi siyasi parti olduğunu zannetmiyorum. Fakat problemi iyi teşhis etmemiz gerekiyor. Son 15 senede insanlar neden bu kadar hastahaneye gider oldu. Rahatlıktan mı, dertsizlikten mi.. Benim kanaatime göre yapılan yanlış siyasi gıda politikalarından kaynaklanıyor. Kemal özerin siyasetle alakalı değil ama gıda ile alakalı programlarınızı dinlemenizi tavsiye ederim. Koyu akp lidir ama gıda hususunda sözlerini dinlemek gerekiyor.
Kanaatime gelince. Keşke o sıralar olsa idi de (tacizler hariç).. Bu kadar hastahane olmasaydı da bu kadar hasta olmasaydı.
Hoşgeldiniz burası türkiye bu durumdan sadece siz değil tüm türkiye şikayetçi ben tanık olduğum bir olayda arkadaşım emara gece 2 de girdi 8 saat sıra bekledi.
Ben geçen hastanede bir saat sıra bekledim acilde..acil durum..imdat..yine de bekliyosun hemde 5-10dk değil bir saat çok garip.
Hastanede sıra bekleyip artık sıra yok demek.
1 ay sonraya randevu veriyorlar.

Ama sıra yok.

Hahahah.
Hastanelerde artık çok sıra bekliyoruz, buna bir çözüm bulunmalı.
güncel Önemli Başlıklar