bugün

sanal ortamda deva bulma merakıyla aynıdır.
benimle ilgilenin demenin en sanal halidir.
sanal ortama can verme gayretidir. insanın doğasında cazibe merkezi olmaya talip olma durumu her daim canlılığını koruyan bir zaaftır.
derdine dermanı sanal ortamda arayıp ilgi bekleyen kızların msn iletilerinde sorunlarını bebek türkçesiyle duyurma gayretleridir. örneğin; ayyyy parmağım uf oldu çok acıyooooo..
kendilerine allahtan şifa diliyorum.
sırf ilgi çekmek adına genellikle ergenlerin yaptığı eylemdir.
görsel
Eksi alacağım diye ananıza sövdürmeyin akşam akşam. her şeyin bir zamanı var.
kendi derdine ortak bulmak, başkasından duyacak bir lokma güzel söze ihtiyaç duymaktır. yeniden can bulmaktır.
merak ya da ilgi çekmek değildir. kalpleriniz o kadar körelmiş ki hiçbir şeyi anlayamıyorsunuz.
trollük değil böyle şeyler. bilinçaltına işlenmiş şeylerin ve kirli ruhların dışa vurumu.
Büyük konusmayin lan. Oyle hastaliklar var ne kendin tasiyabiliyosun ne annene babana arkadadlarins soylebiliyosun canlari yanmasin diye.

Herkes muazzam, kaya gibi bu sozlukte mini irzini sikiim.
"R" harfi ile başlayanı ise son dönemde iyice moda olmuştur.
Ergenlerin yaptığıdır. Bizene senin hastalığından ergen.
hastalığını ve neden olduğu sonuçları insanlarla paylaşmak, insanları bilgilendirmek sorun değildir fakat sırf ilgi çekmek için ben bipolarım, ben şizofrenim, ben paranoyağım, ben kanserim ulaan ilgi gösterin bana tarzındaki ilgi fahişeleri son derece sinir bozucudur. bunlar doktordan bile daha bilgilidir (!) yakında doktorlar bu ilgi fahişeleri yüzünden gerçekten hasta olanları ciddiye almamaya başlayacak...

ben mesela şizofreni hastalarının yakınlarının yazdığı şeyleri okuyorum ve ibret alıyorum valla. şu hastalığı ciddi ciddi cool, karizmatik bulan salaklar vardı eskiden.. bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış..
Aslında bir başka hastalığı gösterme durumudur.

Bu ilgi yoksunluğu denen hastalık çağımızın vebası olup her iki cinste de sık görülmektedir.

Tek Tedavisi yoğun ilgi ve alaka görmek.

Not: eczanelerde satılmaz, yavşaklardan temin edebilirsiniz. Sağlıklı günler.
ilgisizlikten yapar zaar. pışpışlansa yapmazdı piç.
güncel Önemli Başlıklar