bugün

bir tutam insanlık.
allah bol kazançlar nasip etsin, bazıları da beleşe dilenmeyi tercih ediyor. böyle anneler de emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışıyor.
kocaman tebrikleri hak eden koskocaman yürekli ana dır.. candır.
saçma sapan yerlere, yarışmalara falan oy vermek için sms göndermekten daha faydalı eylemdir. en azından bir işe yaradığınızı farkedersiniz.
up up up.
iste boyle basliklarla gelin buraya. Nice anneler var böyle ayakta kalmaya calisan. Antalya'da pek cok tanidigim var hepsine tek tek ulasip bu guzel insandan alisveris yapmalarini isteyecegim hemen.
Çocuga bakmak bile bu kadar zorken hasta bir çocuga bakmak maddi manevi çok şeyler götürür insandan. Helal olsun ne diyim.
bazıları gibi ülkesinden gelip 10 çocuğunu da dilendirmek yerine, emeğinin karşılığını alarak bir şeyler yapmaya çalışan kişidir, ''annedir''. allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin, desteklerine her zaman ihtiyacımız vardır.
am, göt, meme olmayınca 3. sayfaya kadar düşmüş.
yetkisiz yetkililere ve modlara sesleniyorum yukarda tutun şu kadının emeğini.
elleri öpülesi annedir. Allah yardımcısı olsun böyle bir durumu yaşamayan bilemez, biz burada okurken içimiz acıyor birde kendimizi o annenin yerine koymak lazım.
Helal olsun o anneye.
(bkz: up).
Sokaktaki dilenciler yerine asıl yardım etmemiz gereken insanlardan sadece biri.

Başlık başımızın tacı, üstlerde kalmalı.
Yukarda tutmamız gereken başlık.

Edit: sipariş veriyorum, yemeği de ihtiyacı olan birine vermesini rica edeceğim.

3 gün sigara, 1 gün alkol içmeyin be amq? Kadın başına ayakta kalmak zor.